Jump to content

zaczynam gubic sie w moim zwiazku.


iemilka
 Share

Recommended Posts

Prosze o interpretacje naszych dni urodzin i czy to jest zwiazek karmiczny, bo widze, ze zbaczam z drogi , ktora do tej pory wydawala mi sie sluszna. Emilia 09-10-1971 i Robert 04-18-1974 ( nie wiem, czy ma to znaczenie ale Robert urodzil sie w USA).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam Emilio,

 

Nie jestescie zwiazkiem karmicznym. Biorac pod uwagę jedynie Wasze daty ur., to numerologicznie macie naturalnie dopasowane Drgi Zycia: Ty - 1/19, a Robert 7/16.

 

Zwiazek 1-7

 

Poniewaz liczbt te sa liczbami mentalnymi, to para ta nigdy nie przestanie myslec i sie rozwijac. Niebezpieczenstwo w tym przypadku polega na tym, z eoboje tak dlugo beda podawac swoich partnerów analizie, dopóki nie zostanie juz nic do analizowania. Istnieja jednak tutaj prawdziwe roznice. 7 potrzebuja od czasu do czasu samotnosci, aby przemyslec pewne sprawy. 1 moga to traktowac zbyt osobiscie - nie powinny jednak tak postepowac. Wystarczy poczekac, az 7 wroci i wszystko ulozy sie jeszcze lepiej. Jesli 1 bedzie stale dopatrywala sie winy w 7, to wszystko moze sie tylko pogorszyc i zepsuc. 7 posiada dar pzrewidywania, ktory jest bardzo cenny dla 1, natomiast 1 jest bardzo motywujaca, co moze pomóc 7 w przekuwaniu jej pomysłów na rzeczywiste pzredsiewziecia.

 

Problemem sa tutaj 2 wibracje w portrecie numerologicznym Roberta - 7/16, czyli Jego Droga Zycia oraz 9 będą wibracja Cyklu Produktywnego, w którym sie znajduje.

 

1. 7/16 to karma zwiazków. Bardzo często fizycznie są to związki, w których następuje pewnego rodzaju kolizja pomiędzy rodziną a karierą. Bardzo często są to związki, w których partnerzy są rozdzieleni odległością i wtedy właśnie zaczyna się ten plan do przepracowania: ja wobec odpowiedzialności za miłość, ja wobec miłości, czy miłość jest na tyle silna w nas, czy my potrafimy na tyle intensywnie nad nią pracować....np. możemy doświadczać takiej lekcji pozostając na miejscu, czyli będąc narażonym na nieobecność partnera bądź samemu byc często poza domem. Mając tę wibrację w swoim portrecie numerologicznym tak naprawdę człowiek musi się nauczyć, bo takie podjął na siebie zobowiązanie, tworzenie harmonii wewnętrznej i więzi z drugim człowiekiem pomimo dysharmonii świata zewnętrznego otaczającego partnerów, a czasem pomimo dysharmonijnego partnera, który jest obiektem naszego uczucia.

Ta karma zamknie się, zrealizuje się dopiero wtedy, kiedy będziemy umieli ustalić priorytety, ale priorytety nie wyznaczone naszym ego, a priorytety wyznaczone naszym sercem, czyli jest to na zasadzie patrzenia sercem. Zwiazek bedzie narazonyna sytuacje, które mogą doprowadzić do jego rozpadu – jest jakby radą dla posiadacza tej wibracji: nie podejmuj decyzji o rozpadzie związku zbyt pochopnie, zatrzymaj się przed nerwowymi reakcjami. Jeśli chcesz ratować związek, a np. twoja firma wysłała cię na np. drugi koniec Polski, to pamiętaj: nie możesz wymagać od swojego partnera, żeby zrozumiał, że ciebie nie ma tu być. To ty musisz zrozumieć, że coś można tylko i wyłącznie uratować lub czemuś można oddać hołd i należną cześć poprzez rezygnację z pewnych aspektów naszego życia.

Ta wibracja uczy nas pokory. Właściwie każda lekcja uczy nas pokory, uczy nas panowania nad rozbuchanym ego, tylko aspekt życia, którego dotyka może się różnić.

 

2. Cykl Produktywny 9 - Te wibracje prowadzą często do sukcesu publicznego, a nawet sławy, ale mogą wystapić trudności w życiu małżeńskim/ w związkach partenrskich - jest to Cykl skłaniający raczej ku miłości uniwersalnej niż osobistej. Podróże są także tutaj bardzo mozliwe - co poteguje 7/16, komunikacja na najwyższym poziomie, przenoszenie nowych idei. Dlatego tez lekcją dla Roberta jest nie zapominać o swoich bliskich, odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom, dotrzeć do istoty samego siebie, budując tym samym fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi. Problemy uczuciowe są wpisane w te wibrację Cyklu Produktywnego, więc jest okres bardzo delikatny dla związków.

 

Pozdrawiam,

Magda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...