Skocz do zawartości

Kto mi powie jak to jest z tymi 11 stkami


amely

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałam kiedyś ze jak z daty urodzenia wychodzi liczba 11 przed zredukowaniem do 2jki to jest to liczba mistrzowska.Co to znaczy? I jak to się ma w praktyce bo ja urodziłam się 22.02.1985 i po przeczytaniu tych zaskakująco pozytywnych opisów trudno mi w to uwierzyć ze jestem jakoś szczególnie wyróżniona.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

,,Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą,,- tak mozna to powiedziec w skrocie.

TY masz jeszcze dodatkowa liczbe mistrzowska bardzo mozno zaznaczona z dnia urodzin 22.

No coz nikt nie kazuje Ci realizowac swojego zycia na poziomie tych wibracji mistrzowskich ,mozesz je realizowac na poziomie 11/2 tzn dwojki i 22/4 czyli 4.Prawde powiedziawszy tylko czesc osob z wibracjami mistrzowskimi realizuje je na takim poziomie bo nie jest to latwe.

Ta 11 z drogi zycia jezeli chodzi o zycie osobiste czesto przynosi duzo porblemow min. rozwody.Tym bardziej ,ze u Ciebie jest jeszcze ta 22 ,a wibracja wcielenia jest 6 .No ale szeroki temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często osoby posiadające 11,22, 33, 44 uważają sie za lepsze, bo mistrzowskie. ale to nie tak działa. to wyzwania (patrz wyżej) ale wibracja mistrzowska daje siłę jeśli wypełnimy, zrealizujemy jej wibracje podstawową. zatem 11 to 2. i choć dwie jedynki na inny kierunek człowieka rzucają to nie ruszy tematu póki 2 nie będzie u niego harmonijną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najsilniejsze jest oddziaływanie u mistrzowskich właśnie tych mistrzowskich cyfr... wiec 11 to nie 2; 11 to 11 przede wszystkim. to 11/2. :) Ale fakt, nie są to jakieś niesamowite moce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...