Jump to content

Kto mi powie jak to jest z tymi 11 stkami


amely
 Share

Recommended Posts

Wyczytałam kiedyś ze jak z daty urodzenia wychodzi liczba 11 przed zredukowaniem do 2jki to jest to liczba mistrzowska.Co to znaczy? I jak to się ma w praktyce bo ja urodziłam się 22.02.1985 i po przeczytaniu tych zaskakująco pozytywnych opisów trudno mi w to uwierzyć ze jestem jakoś szczególnie wyróżniona.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

,,Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą,,- tak mozna to powiedziec w skrocie.

TY masz jeszcze dodatkowa liczbe mistrzowska bardzo mozno zaznaczona z dnia urodzin 22.

No coz nikt nie kazuje Ci realizowac swojego zycia na poziomie tych wibracji mistrzowskich ,mozesz je realizowac na poziomie 11/2 tzn dwojki i 22/4 czyli 4.Prawde powiedziawszy tylko czesc osob z wibracjami mistrzowskimi realizuje je na takim poziomie bo nie jest to latwe.

Ta 11 z drogi zycia jezeli chodzi o zycie osobiste czesto przynosi duzo porblemow min. rozwody.Tym bardziej ,ze u Ciebie jest jeszcze ta 22 ,a wibracja wcielenia jest 6 .No ale szeroki temat :)

Link to comment
Share on other sites

często osoby posiadające 11,22, 33, 44 uważają sie za lepsze, bo mistrzowskie. ale to nie tak działa. to wyzwania (patrz wyżej) ale wibracja mistrzowska daje siłę jeśli wypełnimy, zrealizujemy jej wibracje podstawową. zatem 11 to 2. i choć dwie jedynki na inny kierunek człowieka rzucają to nie ruszy tematu póki 2 nie będzie u niego harmonijną :)

Link to comment
Share on other sites

Ale najsilniejsze jest oddziaływanie u mistrzowskich właśnie tych mistrzowskich cyfr... wiec 11 to nie 2; 11 to 11 przede wszystkim. to 11/2. :) Ale fakt, nie są to jakieś niesamowite moce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...