Skocz do zawartości

Psycholog


Saandra

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, ze byłam w szkole na korytarzu i spotkałam jakąś kobietę. Spytałam się ją czy jest psychologiem. Ona mi odp., że nie jest. Potem się ja spytałam o to samo drugi raz. A ona powiedziała, ze jest nauczycielem. Co moze oznaczac, że widziałam w tej kobiecie psychologa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli szukalas we snie psychologa tzn. ze masz jakis problem, szukasz pomocy ^^ (niekoniecznie wielki, wystarczy ze problem, ktory budzi w Tobie rozterke, chodzi Ci po glowie ;-) ) Jesli to kobieta to znaczy, ze do kobiety masz zaufanie bo to sprawy kobiece lub tez dlatego ze kobieta Ci bardziej pomoze niz facet. Byc moze nauczyciel to odzwierciedlenie osoby "madrzejszej", jako tej w ktorej chcesz znalezc oparcie, ze pomoze Ci osoba starsza ;-) lub tez w kwestii doslownej, byc moze ktorys z Twoich nauczycieli Ci pomoze? Albo tez jest to przyklad "zawodu", ktory naucza, wskazujacy ze potrzebujesz porady, ale nie wiesz do kogo sie o nia zwrocic dlatego "bladzisz" (stad pyt. we snie i 1 odp. nie)

 

Interpretacji jest wiele, blizej moglabym powiedziec gdybym Cie znala ;-) Jednak widzac co opisujesz moge tylko stwierdzic to co wyzej no i pare innych ale musialabys napisac cos wiecej ;-)

 

Sny maja roznorodna postac, sa rozne rodzaje. Cos znacza zawsze, ale niekoniecznie cos co moze odnosic sie do zycia realnego. W kazdym razie najlepiej interpretowac je z pomoca kogos Ci bliskiego i zaufanego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirke, bardzo dobrze, ale zawaham się spytać o kilka rzeczy Saandrę.

Ile masz lat i jeśli jesteś osobą dorosłą, jaki wykonujesz zawód. Czekam na odpowiedź na PW - no chyba, że chcesz wyjawić to na forum. To warunkuje moją intepretację.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...