Jump to content

tatuaż na twarzy i upadek interesu teściów


cignus
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się dziś, że na uliczce osiedlowej w miejscu zamieszkania naszych (mnie i mojego męża) rodziców (my także mieszkaliśmy tam jako dzieci) rodzice mojego męża mają sklep, który upada i staramy się go sprzedać. W sklepie nic już nie było, był pusty, wiem jednak, że był to sklep wędkarski (z artykułami dla wędkarzy. dziwne bo w okolicy nie ma szans na uprawianie wędkarstwa :)). Na podłodze sklepu stoi spory telewizor na który spoglądam z nudów, bo nie udaje się nikogo zachęcić do kupna sklepu. Odczuwam to jako kłopot.

po chwili miejsce to przemienia się w poczekalnię. Juz nie nasze, nie sklep. telewizor wisi na ścianie a ja rozmawiam z dwójką młodych nieznajomych. Chłopak i dziewczyna. Wykonujemy sobie tatuaże - znaczy nie takie profesjonalne tylko malowanie długopisem na skórze. Ja właśnie malowałam sobie na twarzy kwiaty (czarne kontury tylko a kwiatki proste, bez wypełnienia)

Oni (chłopak i dziewczyna) wypytują mnie o mojego męża. opowiadam o nim w samych superlatywach. Jestem bardzo szczęśliwa. opowiadam jak nam ze sobą dobrze. Oni pytają też o jego zęby, jakie ma i sie uśmiechają :). wzruszam ramionami i mówię że ma super mocne białe zęby. Kończę swój tatuaż, a wzór do jego wykonania podaję dziewczynie, która używa zbyt grubego flamastra i nie wychodzi jej odwzorowanie płatków.

Po przebudzeniu najbardziej zastanawia mnie ten wędkarski sklep

W rzeczywsistości nie prowadzimy żadnego własnego interesu, mąż pracuje w sklepie ale o zupełnie innym asortymencie. martwi mnie to że we śnie sklep splajtował a należał do teściów. teściowie są starsi i schorowani. Mąż i ja jesteśmy po trzydziestce. W miejscu w którym stał sklep znajduje się obecnie osiedlowy papiernik, drogeria i sklep z artykułami dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...