Jump to content

Czemu tak sie dzieje??bardzo prosze o pomoc


LittleLadyD
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie. Postanowiłam swoją dosyć dziwną dla mnie sytuację opisać na tym forum ze szczerą nadzieją,iż ktoś mi pomoże lub chociaż podpowie czemu tak się dzieje.

Mój problem polega na ciągłej serii nieszczęść jakie przydarzają mi się tylko w jednym miejscu.

Kiedy jestem u siebie w domu,u znajomych,rodziny czy u kogo kolwiek innego,nic się nie dzieje. Wiadomo,czasem z powodu braku nieuwagi każdemu przydarzy się jakiś drobny wypadek,ale wiadomo,czasem. Zupełnie inaczej jest kiedy przchodzę do domu mojego chłopaka,wtedy się zaczyna. Spotykamy się od pół roku i nie pamiętam,żebym nie zrobiła tam jakiejś szkody. Dzieją się różne rzeczy,mniej lub bardziej poważne. Albo strzepnę popiół z żarem na chłopaka,albo potrącę kieliszek z winem na pościel,wyleję wosk ze świecy na prześcieradło,stłukę coś...Nie czuję się tam zestresowana,staram się uważać na to co robię a jednak zawsze,za każdym razem coś się musi stać. Martwię się tą sytuacją bo nigdy nigdzie jeszcze nie mialam takich przypadków.

Chłopak mieszka z bratem i współlokatorką. Ona ma do mnie stosunek obojętny-tak to odczuwam. Brat za to zawsze nazywa mnie 'niescięsciem',co działa mi trochę na nerwy pod tym względem że czuję się jak by przyszywał mi łatkę życiowej sieroty.Może to głupie,jednak wolałam to napisać-może ma to jednak jakiś związek z tym co sie dzieje?

Ja naprawdę mam już dosyć takich sytuacji kiedy ciągle coś się dzieje,wstyd mi i już niewiem co mam z tym robić. Sama nie mogę uwierzyć w to co się tam dzieje.

Bardzo proszę o pomoc:(

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś daje Ci do zrozumienia, że nie powinno Cię tam być z powodu, który Ty uparcie wypierasz ze swojej świadomości.

Link to comment
Share on other sites

Guest sheina

Może poświadomei indentyfikujesz się z ta sierota? Im bardziej staramy się czegoś unikac to vzasmai tym bardziej to przyciagamy... nie skupiaj sie nei tym,ze cos mozesz stłuc, ale,ze czujesz się tam zupelnie swobodniei zacznij w ten spob myslec, a wtedy powiedz, czy cos sie zmienilo - poczytja cos o prawie przyciagania.

Link to comment
Share on other sites

Nie mozna czegoś takiego lekcewazyc tym bardziej ze dzieje sie to tylko w jednym miejscu może tak jak napisała caliah ma to zwiazek z twoim chlopakiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...