Skocz do zawartości

Czemu tak sie dzieje??bardzo prosze o pomoc


LittleLadyD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Postanowiłam swoją dosyć dziwną dla mnie sytuację opisać na tym forum ze szczerą nadzieją,iż ktoś mi pomoże lub chociaż podpowie czemu tak się dzieje.

Mój problem polega na ciągłej serii nieszczęść jakie przydarzają mi się tylko w jednym miejscu.

Kiedy jestem u siebie w domu,u znajomych,rodziny czy u kogo kolwiek innego,nic się nie dzieje. Wiadomo,czasem z powodu braku nieuwagi każdemu przydarzy się jakiś drobny wypadek,ale wiadomo,czasem. Zupełnie inaczej jest kiedy przchodzę do domu mojego chłopaka,wtedy się zaczyna. Spotykamy się od pół roku i nie pamiętam,żebym nie zrobiła tam jakiejś szkody. Dzieją się różne rzeczy,mniej lub bardziej poważne. Albo strzepnę popiół z żarem na chłopaka,albo potrącę kieliszek z winem na pościel,wyleję wosk ze świecy na prześcieradło,stłukę coś...Nie czuję się tam zestresowana,staram się uważać na to co robię a jednak zawsze,za każdym razem coś się musi stać. Martwię się tą sytuacją bo nigdy nigdzie jeszcze nie mialam takich przypadków.

Chłopak mieszka z bratem i współlokatorką. Ona ma do mnie stosunek obojętny-tak to odczuwam. Brat za to zawsze nazywa mnie 'niescięsciem',co działa mi trochę na nerwy pod tym względem że czuję się jak by przyszywał mi łatkę życiowej sieroty.Może to głupie,jednak wolałam to napisać-może ma to jednak jakiś związek z tym co sie dzieje?

Ja naprawdę mam już dosyć takich sytuacji kiedy ciągle coś się dzieje,wstyd mi i już niewiem co mam z tym robić. Sama nie mogę uwierzyć w to co się tam dzieje.

Bardzo proszę o pomoc:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Może poświadomei indentyfikujesz się z ta sierota? Im bardziej staramy się czegoś unikac to vzasmai tym bardziej to przyciagamy... nie skupiaj sie nei tym,ze cos mozesz stłuc, ale,ze czujesz się tam zupelnie swobodniei zacznij w ten spob myslec, a wtedy powiedz, czy cos sie zmienilo - poczytja cos o prawie przyciagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna czegoś takiego lekcewazyc tym bardziej ze dzieje sie to tylko w jednym miejscu może tak jak napisała caliah ma to zwiazek z twoim chlopakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...