Jump to content

działka rekreacyjna i pociągi


tsutey
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się dziś, że byłem na swojej działce. Stałem tuż przed furtką i zauważyłem, że z jednej strony przez alejkę jedzie pociąg w moją stronę. Przejechał obok mnie, a za nim następny, tym razem prosto na mnie. Ja bez trudu usunąłem się mu z drogi i przejechał obok. Zauważyłem, że nadjeżdża kolejny. W tym momencie skoczyłem na niego i złapałem się ostatniego wagonu. To wyglądało trochę śmiesznie, bo trzymałem się dosłownie końcówki wagonu, a ogromne przyśpieszenie i moja bezwładność sprawiały, że moja pozycja tworzyła kąt prosty między mną a pociągiem ;) (mam nadzieje, że nie będzie problemu z wyobrażeniem sobie tego :D).

No i jechałem tak z ogromną prędkością, ale w ogóle bez strachu i na luzie sama frajda ;). Bardzo zależy mi na interpretacji tej działki rekreacyjnej. Co ona może oznaczać, bo śni mi się ona bardzo często i od długiego już czasu, a sny z nią związane są bardzo dziwne i tajemnicze.

Edited by tsutey
Link to comment
Share on other sites

Może działka rekreacyjna oznacza odpoczynek, rekreacje, a pędzące pociągi pęd życia? Może wydarzy się coś co Cię "porwie" do działania, sprawi, że porzucisz codzienny odpoczynek, ale będziesz miał z tego frajdę? Co o tym myślisz?

Pierwszy raz interpretuję czyjś sen, więc nie wiem na ile jest to trafna interpretacja. Pozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mafciek

Świerszczu jeśli to twoja pierwsza interpretacja to składam gratulacje, bardzo dobrze ci to wyszło, u mnie początki wyglądały znacznie gorzej ;D.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Wam za pomoc, zgadzam się, teraz to wydaje się sensowne, ten pociąg jako pewna "odskocznia" i porzucenie codziennego odpoczynku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...