Jump to content

Porażenie prądem, śmierć


flipp
 Share

Recommended Posts

Witam :),

ostatnio często miewam sny w których jestem porażony prądem. Dwa z nich dobrze pamiętam ( b. często tak mam że potrafię zapamiętać przebieg całej konwersacji w śnie, ale nie potrafię zapamiętać twarzy). Często widzę sny z widoku innej osoby (widzę siebie i co mi się dzieje, czuje). Dlatego też w jednym temacie opisze 2 sny.

 

1) Jestem u siebie w mieszkaniu, w pokoju brata. Chce wyjść, ale wszędzie są porozwieszane kable (coś w stylu pajęczyny). Chwilę próbuję się wydostać i po udanym przejściu do następnego pokoju (przedpokój) pojawiają się następne, okręcają się wokół mojego ciała, po czym następuje porażenie. Czuję ból, zapach spalonego ciała,strach, jednak nie próbuję się uwolnić, tak jakbym wiedział, że to nie ma sensu. Widzę swoich rodziców, patrzą na mnie z twarzami bez wyrazu, stoją sztywno, nie ruszają się. Nie odwracają wzroku. Po chwili tracę siły obraz się rozmazuje i zamykam oczy i w tym momencie widzę siebie wiszącego na tych wszystkich kablach, potem juz tylko czarny obraz -w sensie, sen w którym widzę ciemność.

 

2) Jestem na przystanku tramwajowym, na którym często czekam, mijam go codziennie od 10lat. Pogoda jest dziwna, taka ani dobra ani zła, można powiedzieć 'szara'. Na ulicy jest pełno ludzi, jednak nie wiem kiedy to może się dziać, podejrzewam późne popołudnie. Nagle ktoś się na mnie rzuca, wiem że to mężczyzna starszy, kładzie mi ręce na skroniach i wtedy następuje porażenie prądem, czuje wszystko, przeszywający mnie prąd, palone ciało, ból. Widzę tą scenę z trzeciej osoby, która stoi w tłumie. Jedyne co się nie zgadza to to że we śnie nie mam włosów na głowie (a mam dredy). Po całym zajściu, które trwało b. krótko mężczyzna ucieka w tłum, ja leże na ulicy - pustej - co dziwne, bo zawsze jest zakorkowana. Ludzie zerkają na mnie obojętnym spojrzeniem, nikt się nie zatrzymuje, wszyscy idą dalej w jednym kierunku. I po tym się obudziłem.

 

Mogę dodać, że kiedyś byłem porażony prądem ale lekko (dzięki Bogu wywaliło korki w mieszkaniu - to było w kuchn) - jako młody dzieciak robiłem sobie ulubiony posiłek ale źle podłaczyłem urządzonko i stało się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...