Jump to content

moja zmarła mama

natalia393
 Share

Recommended Posts

Witam. Proszę o interpretację mojego snu. Zacznę od tego , że moja mama zmarła 2 miesiące temu na raka walczyła z nim ponad 40 lat, po śmierci prosiłam w modlitwie aby mi się przyśniła i dopiero po tych 2 mies się to stało. a sen wyglądał tak: wróciłam do domu a przy stole siedział mój mąż a z drugiej strony moja mama , szczęśliwa , wesoła zapytałam się jak to możliwe i czy może zostać, odpowiedziała ,że będzie do mnie przychodzić ale nikt nie może się o tym dowiedzieć, na koniec zapytałam czy może mnie przytulić była bardzo szczęśliwa natychmiast wstała i mnie przytuliła i niestety mój sen został przerwany przez moje płaczące dziecko... proszę o interpretację

Witam. Na moje oko możesz być pewna, że Twoja mama jest w niebie - świadczy o tym to, że była zadowolona. Moim zdaniem czuwa nad Tobą, jest takim prywatnym Aniołem Stróżem waszej rodziny, ale głównie Ciebie. Nie bez powodu przyśniła się Tobie - byłaś pewnie jej 'pupilkiem' i jesteś osobą ważną w całej rodzinie, reszta się Ciebie słucha. Wiem, bo osoba mi bliska miała bardzo podobny sen o swoim zmarłym tacie, który za życia był dobrym człowiekiem.

Możesz być pewna, że otrzymała zasłużoną nagrodę :)

dziękuję za odpowiedź tak byłam jej pupilkiem byłam ostatnia z ośmiorga dzieci opiekowałam się nią podczas gdy już sama nie była w stanie nic zrobić. I zawsze powtarzała ,że musi jeszcze doczekać az ja założe rodzinę żebym nie została sama i dopiero ,może odejść ... 6 miesięcy po narodzinach mojego dziecka zmarła