Skocz do zawartości

gwoździe, piasek i bursztyn


Ola2007

Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

Jak mozna zinterpretowac moj sen:

ide, ide, mam w lewej dloni - otwartej dloni garsc gwozdzi, normalnych, bez rdzy, gwozdzie jak gwozdzie, dlugie w kazdym razie, ide dalej, ide, mam w tej samej dloni juz nie gwozdzie a piasek, garsc piasku, ide dalej, ide i nagle z tego piasku wyciagam duzy bursztyn, za mna idzie mezczyzna, rozpoznaje postac, pracowal kiedys w tej samej fimie co ja, potezny mezczyzna, idzie za mna i widzac bursztyn z zaciekawieniem wyciaga po niego reke, chce go obejrzec, bierze i oglada, i nie oddaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

ide, ide, mam w lewej dloni - otwartej dloni garsc gwozdzi, normalnych, bez rdzy, gwozdzie jak gwozdzie, dlugie w kazdym razie,

Gwoździe wbijasz w deskę po to, aby ją do czegoś przybić - połączyć z czymś.

Lewa ręka. Czyż to nie jest ta od strony serca? Gwoździe także potrafią zranić. Więc? Mamy wynik analogii - ktoś na kim Ci zależy. Czy nie ma takiej osoby, którą jakby na siłę przy sobie przytrzymujesz? Nie mówię oczywiście dosłownie.

ide dalej, ide, mam w tej samej dloni juz nie gwozdzie a piasek, garsc piasku,

Piasek jest rzeczą sypką, bardzo krucha i łatwo o to aby go stracić. Gwoździe zapomienione w piasek? Czyżbyś bała się, że kogoś stracisz?

i nagle z tego piasku wyciagam duzy bursztyn,

Odpowiedź na pytanie brzmi : tak, ale niepotrzebnie.

za mna idzie mezczyzna, rozpoznaje postac, pracowal kiedys w tej samej fimie co ja, potezny mezczyzna, idzie za mna i widzac bursztyn z zaciekawieniem wyciaga po niego reke, chce go obejrzec, bierze i oglada, i nie oddaje:)

niekonieczna jest osba tego gościa, ale jego gabaryty. Musisz uważać na 'większych' od Ciebie i na 'silniejszych', bo ci mogą zabrać Twój bursztynek. A wtedy nie będzie ciekawie.

Mam nadzieje, ze pomogłam. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...