Skocz do zawartości

łazienka, nagość, drzwi


Jelene

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , znowu potrzebuję pomocy :)

 

Śniło mi się, że byłam na wakacjach z pewnym facetem. Siedzieliśmy ze znajomymi, ja w pewnym momencie wyszłam do łazienki wykąpać się. Rozebrałam się od góry do pasa, próbowałam zamknąć drzwi na klucz ale się nie dało, za każdym razem drzwi otwierały się, kluczyk przekręcał się ale drzwi nadal nie były zamknięte. Za którymś razem gdy próbowałam zamknąć stanął w drzwiach chłopak z którym się spotykam, ja się strasznie przestraszyłam i zakryłam ze wstydu, że mnie widzi nagą.

 

Proszę zinterpretujcie

 

Dziękuję z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałam się od góry do pasa, próbowałam zamknąć drzwi na klucz ale się nie dało, za każdym razem drzwi otwierały się, kluczyk przekręcał się ale drzwi nadal nie były zamknięte. Za którymś razem gdy próbowałam zamknąć stanął w drzwiach chłopak z którym się spotykam, ja się strasznie przestraszyłam i zakryłam ze wstydu, że mnie widzi nagą.

Podobnie jak wstydzisz się swojego nagiego ciała przed chłopakiem, tak samo w rzeczywistości jest parę rzeczy, które strasznie Cię zawstydzają. Na pewno jest to coś związane z tym facetem. Nagość najczęściej jest to coś wstydliwego dla Ciebie. Nie odpowiadasz w pełni szczerze na jego pytania. Czyżby? Jest kilka rzeczy, na tematy których nie chcesz rozmawiać. A dlaczego? Jeśli nic nie masz na sumieniu - droga wolna. Ta wskazówka tyczy się już całego życia - nie tylko twojego mężczyzny. Pozdrawiam, i więcej wiary w siebie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelene, ja widziałbym to tak:

Za wszelką cenę dąrzysz podświadomie do izolacji, próbujesz się zamknąc, być sama, zatrzasnąć za sobą wszelkie drzwi. Twe ciało, sfera zewnętrzna to nie problem, problemem jest to co jest wewnątrz. We śnie zostałaś obnażona z tego, co starasz się skrywać i być może czego się wstydzisz. Nie miałem przyjemności Ciebie poznać, ale bardzo wiele można wyczytać o człowieku z relacji snu, a także z avataru. Kluczem nie zamkniesz się, nie oddzielisz od pobrudzonych skrzydeł, łez i szram na przedramionach. One zawsze wrócą, jeśli się nie otworzysz i nie spróbujesz tego zmienić. Nie staraj się anielskiego wewnetrznego piękna, które jest w każdym z nas, zatuszować fałszem. Cierpienie zawsze wejdzie, jeśli tego chcesz, i nigdy nie będzie pukać, tylko wkońcu stanie w progu...

albo one, albo zmiana, która niech będzie kimkolwiek, obyś nie wstydziła się wtedy, w Jego świetle, siebie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana, ja też miałam kiedyś podobny sen. Według mnie chodzi o to,że chcesz ukryć coś czego się wstydzisz,czego nie chcesz nikomu wyjawnić, być moze chcesz to ukryć przed bliską Ci osobą. Tak jak zostało już powiedziane, Twoja nagość to coś czego się wstydzisz,chcesz ją ukryć przed tym chlopakiem , drzwi nie chcą się zamknąć mimo,że próbujesz i bardzo tego chcesz,być może drzwi symbolizują tu chęć chronienia tego co jest Twoją intymną sprawą.Ponieważ nie chcą się zamknąć możliwe,że jednak ujrzy to światło dzienne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...