Jump to content

matka w szpitalu z krwawiącymi drogami rodnymi


karola107
 Share

Recommended Posts

Proszę Was o interpretację tego snu. Sama mam kilka pomysłów, ale jestem ciekawa co ktoś inny może na temat sądzić.

 

Śniłam, że jadę z moim ojcem i młodszą siostrą do szpitala, do mamy, która miała mieć operację. Jechaliśmy autobusem, kierowca znał mnie i nie kazał mi płacić za bilet. Współczuł mi. Ojciec z siostrą poszli na tył autobusu, ja natomiast siedziałam za kierowcą i czytałam gazetę. Na ulicach było pełno ludzi. Autobus podjechał pod same drzwi wejścia do szpitala, stanął w taki sposób, że nie musieliśmy wychodzić na ulice. Weszliśmy do szpitala, gdzie było pełno ludzi i nie było nikogo, kto mógłby nam udzielić informacji. W końcu okazało się, że moja mama leży na oddziale położniczym (!), strasznie się zdziwiliśmy. Poszliśmy na oddział i za wielkim drzwiami ukazała się sala, na której leżało około 50 kobiet rzędami, jedno przy drugim łóżko. Znaleźliśmy matkę, która krzyczała, śmiała się z innym kobietami, wyglądała trochę jak szalona z rozwianymi włosami. Na przeciwko łóżka stanął ojciec, a ja obok niego. Pytaliśmy mamy co się stało, że wylądowała na takim oddziale. Po czym matka odrzuciła kołdrę i odsłoniła drogi rodne, które były całe okrwawione. Matka pokazując to nam śmiała się i zachowywała się tak jakby nic się nie stało. Po chwili okazało się, że po przeciwnej stronie leży moja babcia, którą też dzień wcześniej przywieziono do szpitala. Babcia leżała w szpitalnej koszuli, była cała czerwona na buzi, majaczyła, nie koniecznie wiedziała co się dzieje. Matka krzycząc opowiedziała nam, że babcia zjadła wczoraj za dużo i dostała gorączki. Śmiała się z tego.

Link to comment
Share on other sites

autobus - jesteś zbyt konformistyczny , szpital - szykuje się zmiana w Twoim życiu i możliwe , że za sprawą jakiegoś bolesnego ciosu, gazeta - obawiasz się, by jakiś Twój sekret nie wyszedł na jaw, ew.musisz zwrócić uwagę na jakieś nowości, śmiech ogólnie jest złym symbolem , zwłaszcza , że z tego co piszesz wynika, że nie był autentyczny - raczej histeryczny. symbolizuje utrapienia i rozczarowania. krwawienie najzwyczajniej w świecie świadczy o tym , że się martwisz o tą osobę . Koszula nocna symbolizuje charakter człowieka. Ty ujrzałaś białą - prawdopodobnie jesteś dobrym człowiekiem , nie masz złych intencji .Krzyk niestety zwiastuje nieszczęście, gorączka wyczerpanie/chorobę , a ujrzenie gorączkującego podobno utratę przyjaciela.

tyle byłoby wg. senników, przedstawię Ci jednak moją ogólną interpretację. Dosyć ciekawy ten Twój sen.

Jesteś dobrą osobą, choć nieco zbyt podporządkowaną ogółowi. Boisz się, by któryś z Twoich sekretów nie wyszedł na jaw, co może spowodować nieszczęście. Obawiasz się o mamę (może to, co boisz się ujawnić może jej w jakiś sposób zaszkodzić?), no i w tym momencie bardzo pasuje mi gorączka jako utrata przyjaciela. Może nawet jest nim Twoja babcia, a biała koszula symbolizuje jej charakter? W mojej opinii wszystko sprowadza się do tego sekretu. Kiedy zostanie ujawniony Twoje życie ulegnie zmianie. Niestety, niekoniecznie na dobre.

 

Odpisz czy to, co napisałam może mieć jakikolwiek sens w Twoim przypadku.

Pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

Ciekawa jest ta interpretacja mojego snu.Dzięki wielkie za nią.

Rzeczywiście mam pewien sekret, którego boję się ujawnić moim najbliższym, nie mówiąc o mojej matce. Konformistką jestem, mam problem z asertywnością wobec mojej mamy, a ponieważ mieszkam daleko od niej dlatego też pewne rzeczy z mojej strony są przemilczane, po to by jej nie martwić. Gdy z nią rozmawiam często zgadzam się dla świętego spokoju. Wiem o tym, że ona pewnych rzeczy nie akceptuje. Rano od dłuższego czasu rozmawiałam z mamą i dowiedziałam się, że idzie dziś do lekarza. Dodatkowo miałam plan by odwiedzić ją w weekend i wiem też, planowałam z nią porozmawiać o kilku ważnych rzeczach i co nieco sobie z nią wyjaśnić.Więc w miarę by pasowało.

Ja myśląc o tym śnie krew zinterpretowałam jako energię, moc życiową,krwawienie jako jej utratę, a ponieważ przyśniła mi się moja mama i babcia to pomyślałam sobie, że może wiązać się to z utratą kobiecej energii, czegoś przekazywanego z pokolenia na pokolenie, mitu silnej kobiety funkcjonującej w mojej rodzinie, ale też wielkiej męczennicy. Myślę, że znaczenie ma to, że krwawienie było z dróg rodnych, być może łącząc Twoją interpretację oderwę się od jakiejś tradycji, od tego co dostałam przy urodzeniu?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co napisałaś to rzeczywiście, spora część mojej interpretacji całkiem by się zgadzała .

Możliwe, że masz rację, jeśli chodzi o krew jako siłę życiową. Może oderwanie się od tego, jak napisałaś, mitu silnej kobiety, może wprowadzić pewne zmiany w Twoim życiu. Babcia, jak przypuszczam, jest ze strony mamy , tak ?

No nic, myślę, że musisz w takim razie jeszcze trochę poczekać i możliwe, że w najbliższym czasie ten sen stanie się dla Ciebie jeszcze jaśniejszy.

Trzymaj się .

Link to comment
Share on other sites

Babcia jest ze strony mamy. Jetem bardzo ciekawa co z tego wszystkiego wyniknie. Za tydzień spotkanie z mamą ;) dzięki wielkie za pomoc. Pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...