Skocz do zawartości

Warsztacik od Cosmo :)


Cosmo

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie jedno ćwiczonko ode mnie :)

 

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

To może być trudne, więc powiedzcie, czy jest tam ciepło, czy zimno, czy dużo słońca czy też nie, czy jest to duży kraj itp.

2. Dlaczego tam wyjechałam?

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam?

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję?

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać?

6. Czy mi się tam podoba?

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

 

Odpowiedź w poniedziałek lub wtorek :)

 

Powodzenia laseczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz ......bo znowu w weekend nie mogę....:)

 

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

Cesarz,7 monet,7 buławJest to kraj,który ma swjego Króla...czyli jest monarcha...powolne dojrzewanie...więc może być krajem chłodnym...u mnie na karcie obraz górzysty z rzeczkami.......fiordy.....z krajami skandynawskimi mi się skojarzyło...Szwecja...trochę większy od Polski......

 

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Świat,5 monet Za lepszym życiem.....

Myślę,że zmusiła Cię do tego sytuacja finansowa....brak pracy....i perspektyw...

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam?

Rycerz mieczy,Kochankowie,Rycerz buław

Wyjechałaś...po jakiś słowach w gniewie wypowiedzianych....kiedy? 6-8 lat temu...teraz z rodziną utrzymujesz kontakty przez internet...mail,skype...też odwiedzasz,ale rzadko

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję?

Wieża./Umiarkowanie,Głupiec,As mieczy..Pracujesz w jakiejś dużej firmie.....molochu...Może to być przedsiębiorstwo rybne albo schronisko turystyczne...gdzieś gdzie jest woda....lub blisko wody...Chyba praca jest dla Ciebie bardzo ważna i to ona tam Cię trzyma...

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać?

Arcykapłanka.....wydaje mi się,że jeszcze ze 2 lata...

 

6. Czy mi się tam podoba?

Królowa Pucharów bardzo...jesteś romantykiem...kochasz piękno i to piękno krajobrazów Cię tam urzeka...

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

2 buław,Sprawiedliwość,Słońce....brak pracy,sprawy prawne.......i hahaha ....dzidziuś...najważniejszy powód...:P

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tam jest ciepło czy zimno –Księżyc, tam są duże pory deszczowe, ciepło nie bywa często

Jaka tam jest przyroda – Cesarz – góry, piękne, tudzież panuje surowy klimat, nie ma zbyt wiele flory, pola po horyzont, wrzosowiska, nie ma dostępu do morza, dość nieurodzajny w przyrodę,

Coś charakterystycznego tego kraju – Kapłan(o) – nietolerancja, konformizm, konserwatyzm, (to w każdym kraju występuje lecz może ten akurat z tego słynie)hmmmm…. Włochy?

Dlaczego tam wyjechałaś – Rycerz Denarów(o), IVbuław(o), VIIkielichów(o) – a chyba przypadkiem tak padło, widać okres niezdecydowania zanim wyjechałaś, nie wiedziałaś czego chcesz, w którą stronę masz pójść, co chcesz robić, chęć ucieczki od obecnego stanu rzeczy

Kiedy tam wyjechałaś – III mieczy – trzy cieżkie lata temu? (w datach kiepsko mi idzie)

Gdzie pracujesz – Królowa Denarów, Królowa buław, X denarów - stanowisko doradcze, kierownicze, w banku, w sądzie,

Ile zamierzasz tam zostać- VIIIbuław – nic nie wskazuje na to, że masz plany wrócić.

Czy Ci się tam podoba – (VI kielichów - żyjesz wspomnieniami z dawnych czasów, odnalazłaś się w tym środowisku, dostosowałaś, panujesz też nad tym by nie myśleć zbyt wiele co mogłoby być gdyby… ale raczej neutralnie podchodzisz do sprawy

Co musiałoby się stać być wróciła do Polski – Wieża(o) – coś poważnego, strata pracy, lub choroba bliskich w Polsce,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja świeża jestem w tarocie, ale spróbuję ;)

1. W jakim kraju obecnie mieszkasz?

6 Mieczy, Wieża (o), 8 Denarów (o)

Trzeba pokonać wodę, żeby się do niego dostać. Pogoda raczej nie za ciekawa - mało słońca, częste burze, albo gwałtowne zmiany pogody. A to 8 Denarów to nie wiem... Duże bezrobocie?

2. Dlaczego tam wyjechałaś?

6 Mieczy, Król Pucharów, Wieża (o)

Chciałaś odciąć się od przeszłości, może po części wyjazd był też twoim marzeniem. Chyba zdecydowałaś się na to ostatecznie po kłótni ze starszym mężczyzną, może ojcem.

3. Ile tam mieszkasz?

6 Mieczy

6 lat.

4. Gdzie pracujesz?

Król Denarów

W miejscu, które jest związane z finansami, w banku może.

5. Ile zamierzasz tam zostać?

As Pucharów (o), 4 Denarów

Chyba nie myślisz o wyjeździe, najbardziej trzyma cię tam praca.

6. Czy ci się tam podoba?

Diabeł, Sprawiedliwość (o), Król Denarów

Jesteś zadowolona z życia towarzyskiego i z pracy, jednak czegoś ci tam brakuje, coś ci przeszkadza.

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebyś wróciła wcześniej do Polski?

3 Pucharów (o), Rydwan, As Buław (o)

Utrata zaufania do najbliższych osób, które cię otaczają. Wiadomość o poważnej chorobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

no dobra to próbuje :D haha ciekawe w jakiej formie :D:paker:

 

 

1. W jakim kraju mieszkam obecnie? 5 mieczy, 10 mieczy, 5 kielichów

 

hmm, Gdzieś gdzie jest woda, przestrzeń..haha xD ponuro szaro.. Moze Szwecja?

 

2. Dlaczego tam wyjechałam? wisielec, cesarzowa, 7 kielichów

spełniać marzenia, realizować się zawodowo, może jako modelka ( cesarzowa i 7 kielichów )

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam? 8 buław

 

8 lat? :D albo 8 miesięcy, wyjechałaś we wiosne?

 

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję? as buław, 2 kielichów, 8 mieczy

fiu fiu :D powiedziałabym, że agencja towarzyska haha bo ten buław i kielichy.. hmm no to stawiam na prace właśnie jako modelka może, hostessa gdzie wykorzystujesz swoje wdzięki xD xD :)

 

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać? cesarzowa

 

na 3 lata?

 

 

6. Czy mi się tam podoba? krol buław, cesarzowa, wisielec

 

myślę, że tak po raz 3 wypadła mi cesarzowa :myśli: myślę, ze czujesz się spełniona masz dużo pracy jednak ten wisielec wskazuje na tęsknotę, i zmęczenie.

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej? sąd boży, giermek buław, księżyc

coś niespodziewanego, oferta pracy w PL (giermek).. myślę, że byś wróciła bez wahania... bądź też ciąża (księżyc)

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

6 denarów - Wieża - 2 mieczy

dobry socjal ;) nad wodą (morze, ocean), ta wieża to może podporządkowanie siłą innemu krajowi - Irlandia, Szkocja

alternatywnie któryś z krajów Skandynawii -Szwecja, Norwegia

 

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Paź Mieczy -10 kielichów - Wieża - Rycerz Mieczy

Coś z nauką związane, na studia, kurs. I chyba jakiś facet też miał tu swój udział, tylko przy takich kartach... może pojechałaś w związku z uczuciem, które w końcu i tak się rozpadło, albo chciałaś się odciąć od czegoś co Ci się w kraju zawaliło.

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam? Kapłanka - 2 lata

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję? 2 kielichów - Kochankowie - Cesarz - Król Kielichów

z ludźmi chyba pracujesz, może przy organizacji wesel, ślubów, albo jakaś forma opieki, pomocy, no i chyba Twoim szefem facet jest ;)

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać? Rycerz Mieczy - Koło Fortuny - Gwiazda

Chyba sama jeszcze nie wiesz, lub nie do końca od Ciebie to ma zależeć, chyba do końca roku minimum.

 

6. Czy mi się tam podoba? Królowa Mieczy - 8 buław - Głupiec

Mimo, że jesteś tam trochę z jakieś chłodnej kalkulacji, z rozsądku (a nie tylko dlatego czy by Ci się miało podobać lub nie) -ale generalnie podoba Ci się, na pewno życie lżejsze, mniej zmartwień.

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

5 denarów - Wisielec - 2 mieczy

Straciłabyś pracę i nie miała żadnych ciekawych perspektyw co dalej.

 

Talia "niećwiczeniowa" więc pewnie mało się sprawdzi, ale przynajmniej zdążyłam :oczko:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, kawał dobrej roboty odwaliłyście ;)

 

Odpowiedź we wtorek późnym wieczorem, jak doczołgam się do domku z pracy i troszkę odsapnę :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

Papiezyca

Cos o kraju-2 monet-As pucharów

Pogoda-Papiez

 

Na sam poczatek papiezyca..Mysle,ze panuja tam srogie zasady,w gre wchodzi jakas religia..albo..jej brak.Moze wyspy wielkiej Brytanii?Skojarzylo mi sie z 2 pucharów,gdyz jest tam wiele wody.Pogoda nie za ciekawa..Wiecej chmur i deszczu.Moze nawet dluga zima.. Krajobraz górzysty.Ta papiezyca kojarzy mi sie,ze ten kraj trzyma w reku kobieta..Pewno jeden z krajów nalezacych do królowej Elzbiety.

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Królowa pucharów-Cesarzowa

No i tu mam problem i to spory bo jest tyle mozliwosci..

Dociagam

Slonce-5 monet

No dobra pójde w jedna strone.Pewna kobieta zasugerowala ci dogodne warunki pracy..Czyli w gre wchodza finanse,ale równiez pewien mezczyzna,gdyz na przelozeniu wyszedl mi król bulaw.Tam znalazlas prace,odcielas sie od przeszlosci.

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam?

Glupiec

Mysle,ze wyjechalas nie dawno,jestes dopiero na poczatku swojej drogi/kariery.

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję?

7 pucharów-6 pucharów

Tu tez musialam dociagnac karty-król monet-Pustelnik-Swiat.

Nie wiem czy dobrze mysle,ale chyba zajmujesz sie domem,siedzisz z dziecmi,rodzina,jestes na pewno odizolowana od swiata.Wyciszylas sie.Ten król monet-albo sama zajmujesz pewne stanowisko,albo jestes przy mezu/chlopaku.

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać?

6 monet

Dopuki twoje finanse nie ulegna znacznej poprawie.Moze jakies dlugi w Polsce,nie chcesz wracac z pustymi rekoma.Gdy zakonczy sie pewna dzialalnosc,która rozpoczelas.

 

6. Czy mi się tam podoba?

Moc-Diabel

Dla ciebie to jest chyba bardziej przymus,niz twoja wlasna wola.Ten diabel podsunal gotowa odpowiedz.No cóz..cos cie tam wiezi/trzyma.Cos nie pozwala ci stamtad wyjechac.Ale jestes na tyle silna kobietka,ze trzymasz sie tego co los ci dal.To bylo oczywiscie twoje postanowienie.

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

Slonce-Rycerz monet

Gdyby sytuacja w Polsce ulegla zmianie.Gdybys w Polsce znalazla cos czego w tej chwili nie ma,gdyby ktos zaproponowal ci takie same warunki pracy jak tam gdzie teraz jestes,w przelozeniu byla jeszcze wieza.No czyli gdyby twój obecny swiat sie zawalil..gdyby twój zwiazek nie przetrwal.

 

Dzieki cosmo,ze na mnie poczekalas..Nie wiem czy dobrze zinterpretowalam karty,chyba musze wiecej czasu im poswiecic,gdyz najpierw sklanialam sie,ze wyjechalas do szkoly,a nie do pracy..no ale..zobaczymy..trzymam kciuki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b ]1. W jakim kraju mieszkam obecnie?[/b]

W krainie deszczowców - Irlandii

 

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Bo mój facet się uparł. Czyli nie dla pracy, na studia, tylko za miłością :)

 

3. Kiedy tam wyjechałam?

3 lata miną 9 września

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję?

W hotelu, na restauracji.

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać?

2 - 2,5 roku

 

6. Czy mi się tam podoba?

Wcale. Ludzie może i mili, ale na pokaz. Pod maską uśmiechu kipi rasizm, o wszystko trzeba walczyć dwa razy ciężej, napracować dwa razy bardziej, pieniądze wcale nie takie wspaniałe, że już o pogodzie nie wspomnę. Nie raz wracałam przemoknięta do domu, bo połamało mi parasol :/ No a do tego ogromna tęsknota za krajem, bo "tam skarb Twój, gdzie serce Twoje", a moje zostało w Polsce.

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

Gdyby wrócił do mnie mężczyzna, w którym zakochałam się do szaleństwa, a który jest w Polsce ;), nie wahałabym się ani chwili :)

 

I podsumowując:

Arivo:

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

Cesarz,7 monet,7 buławJest to kraj,który ma swjego Króla...czyli jest monarcha...powolne dojrzewanie...więc może być krajem chłodnym...u mnie na karcie obraz górzysty z rzeczkami.......fiordy.....z krajami skandynawskimi mi się skojarzyło...Szwecja...trochę większy od Polski......ten Cesarz to Ci chyba raczej prezydenta pokazał :)

 

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Świat,5 monet Za lepszym życiem.....

Myślę,że zmusiła Cię do tego sytuacja finansowa....brak pracy....i perspektyw...pracę miałam i to nawet dobrą, siedzącą, samodzielną, prezes wpadał tylko na godzinę, resztę zmiany byłam sama :)

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam?

Rycerz mieczy,Kochankowie,Rycerz buław

Wyjechałaś...po jakiś słowach w gniewie wypowiedzianych....kiedy? 6-8 lat temu...teraz z rodziną utrzymujesz kontakty przez internet...mail,skype...też odwiedzasz,ale rzadko ten rycerz mieczy to Ci pokazał moje kłótnie i awanturki, żeby tylko nie jechać, no ale ostatecznie dokonałam wyboru i to przez tego buławowego facia ;)

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję?

Wieża./Umiarkowanie,Głupiec,As mieczy..Pracujesz w jakiejś dużej firmie.....molochu...Może to być przedsiębiorstwo rybne albo schronisko turystyczne...gdzieś gdzie jest woda....lub blisko wody...Chyba praca jest dla Ciebie bardzo ważna i to ona tam Cię trzyma... punkcik za to schronisko, bo jako jedyna byłaś najbliżej, no i trafiłaś z tą wodą, mój hotel jest położony nad rzeczką i małym jeziorkiem, a z restauracji rozciąga się śliczny widok na to jeziorko, zresztą nazywa się ona "Lake restaurant" ;)

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać?

Arcykapłanka.....wydaje mi się,że jeszcze ze 2 lata...

 

6. Czy mi się tam podoba?

Królowa Pucharów bardzo...jesteś romantykiem...kochasz piękno i to piękno krajobrazów Cię tam urzeka...tu Ci wyszłam ja i ta moja tęsknota, zawsze wychodzę w tej karcie

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

2 buław,Sprawiedliwość,Słońce....brak pracy,sprawy prawne.......i hahaha .... dzidziuś...najważniejszy powód...:Pno ten dzidziuś na pewno też

 

Katamaradze:

Czy tam jest ciepło czy zimno –Księżyc, tam są duże pory deszczowe, ciepło nie bywa często

Jaka tam jest przyroda – Cesarz – góry, piękne, tudzież panuje surowy klimat, nie ma zbyt wiele flory, pola po horyzont, wrzosowiska, nie ma dostępu do morza, dość nieurodzajny w przyrodę,

Coś charakterystycznego tego kraju – Kapłan(o) – nietolerancja, konformizm, konserwatyzm, (to w każdym kraju występuje lecz może ten akurat z tego słynie)hmmmm…. Włochy?

Dlaczego tam wyjechałaś – Rycerz Denarów(o), IVbuław(o), VIIkielichów(o) – a chyba przypadkiem tak padło, widać okres niezdecydowania zanim wyjechałaś, nie wiedziałaś czego chcesz, w którą stronę masz pójść, co chcesz robić, chęć ucieczki od obecnego stanu rzeczy

Kiedy tam wyjechałaś – III mieczy – trzy cieżkie lata temu? (w datach kiepsko mi idzie) tu Ci poszło wyśmienicie ;)

Gdzie pracujesz – Królowa Denarów, Królowa buław, X denarów - stanowisko doradcze, kierownicze, w banku, w sądzie,

Ile zamierzasz tam zostać- VIIIbuław – nic nie wskazuje na to, że masz plany wrócić.tu Ci chyba wyszła moja walka, żeby wrócić jak najszybciej

Czy Ci się tam podoba – (VI kielichów - żyjesz wspomnieniami z dawnych czasów, odnalazłaś się w tym środowisku, dostosowałaś, panujesz też nad tym by nie myśleć zbyt wiele co mogłoby być gdyby… ale raczej neutralnie podchodzisz do sprawy oj, zbyt emocjonalnie raczej ;)

Co musiałoby się stać być wróciła do Polski – Wieża(o) – coś poważnego, strata pracy, lub choroba bliskich w Polsce

 

Jane Doe:

1. W jakim kraju obecnie mieszkasz?

6 Mieczy, Wieża (o), 8 Denarów (o)

Trzeba pokonać wodę, żeby się do niego dostać. Pogoda raczej nie za ciekawa - mało słońca, częste burze, albo gwałtowne zmiany pogody. A to 8 Denarów to nie wiem... Duże bezrobocie?

2. Dlaczego tam wyjechałaś?

6 Mieczy, Król Pucharów, Wieża (o)

Chciałaś odciąć się od przeszłości, może po części wyjazd był też twoim marzeniem. Chyba zdecydowałaś się na to ostatecznie po kłótni ze starszym mężczyzną,może ojcem.

3. Ile tam mieszkasz?

6 Mieczy

6 lat.

4. Gdzie pracujesz?

Król Denarów

W miejscu, które jest związane z finansami, w banku może.

5. Ile zamierzasz tam zostać?

As Pucharów (o), 4 Denarów

Chyba nie myślisz o wyjeździe, najbardziej trzyma cię tam praca.

6. Czy ci się tam podoba?

Diabeł, Sprawiedliwość (o), Król Denarów

Jesteś zadowolona z życia towarzyskiego i z pracy, jednak czegoś ci tam brakuje, coś ci przeszkadza.

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebyś wróciła wcześniej do Polski?

3 Pucharów (o), Rydwan, As Buław (o)

Utrata zaufania do najbliższych osób, które cię otaczają. Wiadomość o poważnej chorobie.

 

Dharma:

1. W jakim kraju mieszkam obecnie? 5 mieczy, 10 mieczy, 5 kielichów

 

hmm, Gdzieś gdzie jest woda, przestrzeń..haha xD ponuro szaro.. Moze Szwecja?

 

2. Dlaczego tam wyjechałam? wisielec, cesarzowa, 7 kielichów

 

spełniać marzenia, realizować się zawodowo, może jako modelka ( cesarzowa i 7 kielichów )

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam? 8 buław

 

8 lat? :D albo 8 miesięcy, wyjechałaś we wiosne?

 

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję? as buław, 2 kielichów, 8 mieczy

 

fiu fiu :D powiedziałabym, że agencja towarzyska haha bo ten buław i kielichy.. hmm no to stawiam na prace właśnie jako modelka może, hostessa gdzie wykorzystujesz swoje wdzięki xD xD :)

 

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać? cesarzowa

 

na 3 lata?

 

 

6. Czy mi się tam podoba? krol buław, cesarzowa, wisielec

 

myślę, że tak po raz 3 wypadła mi cesarzowa :myśli: myślę, ze czujesz się spełniona masz dużo pracy jednak ten wisielec wskazuje na tęsknotę, i zmęczenie. czasem aż za dużo

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej? sąd boży, giermek buław, księżyc

 

coś niespodziewanego, oferta pracy w PL (giermek).. myślę, że byś wróciła bez wahania... bądź też ciąża (księżyc)

 

Sehnsucht:

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

6 denarów - Wieża - 2 mieczy

dobry socjal ;) nad wodą (morze, ocean), ta wieża to może podporządkowanie siłą innemu krajowi - Irlandia,Szkocja

alternatywnie któryś z krajów Skandynawii -Szwecja, Norwegia mycho kochana, jako JEDYNA trafiłaś w 10, jestem pod ogromnym wrażeniem :)

 

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Paź Mieczy -10 kielichów - Wieża - Rycerz Mieczy

Coś z nauką związane, na studia, kurs. I chyba jakiś facet też miał tu swój udział, tylko przy takich kartach... może pojechałaś w związku z uczuciem, które w końcu i tak się rozpadło, albo chciałaś się odciąć od czegoś co Ci się w kraju zawaliło. rozpadło się mentalnie i emocjonalnie dla mnie, fizycznie wciąż trwa

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam? Kapłanka - 2 lata dokładnie 2 lata i 9 miesięcy temu, więc zaliczam :)

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję? 2 kielichów - Kochankowie - Cesarz - Król Kielichów

z ludźmi chyba pracujesz, może przy organizacji wesel, ślubów, albo jakaś forma opieki, pomocy, no i chyba Twoim szefem facet jest ;)

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać? Rycerz Mieczy - Koło Fortuny - Gwiazda

Chyba sama jeszcze nie wiesz, lub nie do końca od Ciebie to ma zależeć, chyba do końca roku minimum.

 

6. Czy mi się tam podoba? Królowa Mieczy - 8 buław - Głupiec

Mimo, że jesteś tam trochę z jakieś chłodnej kalkulacji, z rozsądku (a nie tylko dlatego czy by Ci się miało podobać lub nie) -ale generalnie podoba Ci się, na pewno życie lżejsze, mniej zmartwień.

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

5 denarów - Wisielec - 2 mieczy

Straciłabyś pracę i nie miała żadnych ciekawych perspektyw co dalej.

 

Czarna:

1. W jakim kraju mieszkam obecnie?

Papiezyca

Cos o kraju-2 monet-As pucharów

Pogoda-Papiez

 

Na sam poczatek papiezyca..Mysle,ze panuja tam srogie zasady,w gre wchodzi jakas religia..albo..jej brak.Moze wyspy wielkiej Brytanii?Skojarzylo mi sie z 2 pucharów,gdyz jest tam wiele wody.Pogoda nie za ciekawa..Wiecej chmur i deszczu.Moze nawet dluga zima.. Krajobraz górzysty.Ta papiezyca kojarzy mi sie,ze ten kraj trzyma w reku kobieta..Pewno jeden z krajów nalezacych do królowej Elzbiety.

 

2. Dlaczego tam wyjechałam?

Królowa pucharów-Cesarzowa

No i tu mam problem i to spory bo jest tyle mozliwosci..

Dociagam

Slonce-5 monet

No dobra pójde w jedna strone.Pewna kobieta zasugerowala ci dogodne warunki pracy..Czyli w gre wchodza finanse,ale równiez pewien mezczyzna,gdyz na przelozeniu wyszedl mi król bulaw.Tam znalazlas prace,odcielas sie od przeszlosci.

 

3. Kiedy tam wyjechałam? / Ile już tam mieszkam?

Glupiec

Mysle,ze wyjechalas nie dawno,jestes dopiero na poczatku swojej drogi/kariery. mi się dalej wydaje, że jestem tam zaledwie kilka miesięcy :P

 

4. Co tam robię? / Gdzie pracuję?

7 pucharów-6 pucharów

Tu tez musialam dociagnac karty-król monet-Pustelnik-Swiat.

Nie wiem czy dobrze mysle,ale chyba zajmujesz sie domem,siedzisz z dziecmi,rodzina,jestes na pewno odizolowana od swiata.Wyciszylas sie.Ten król monet-albo sama zajmujesz pewne stanowisko,albo jestes przy mezu/chlopaku. patrząc na te karty, to bym powiedziała, że zajmuję się ciągłą tęsknotą za domkiem, hehe ;)

 

5. Ile zamierzam tam jeszcze zostać?

6 monet

Dopuki twoje finanse nie ulegna znacznej poprawie.Moze jakies dlugi w Polsce,nie chcesz wracac z pustymi rekoma.Gdy zakonczy sie pewna dzialalnosc,która rozpoczelas. no kasa też, ale to nie jest i nigdy nie był mój priorytet :) i tak większość wysyłam rodzicom :)

 

6. Czy mi się tam podoba?

Moc-Diabel

Dla ciebie to jest chyba bardziej przymus,niz twoja wlasna wola.Ten diabel podsunal gotowa odpowiedz.No cóz..cos cie tam wiezi/trzyma.Cos nie pozwala ci stamtad wyjechac.Ale jestes na tyle silna kobietka,ze trzymasz sie tego co los ci dal.To bylo oczywiscie twoje postanowienie.

 

7. Co musiałoby się wydarzyć, żebym wróciła do Polski szybciej?

Slonce-Rycerz monet

Gdyby sytuacja w Polsce ulegla zmianie.Gdybys w Polsce znalazla cos czego w tej chwili nie ma,gdyby ktos zaproponowal ci takie same warunki pracy jak tam gdzie teraz jestes,w przelozeniu byla jeszcze wieza.No czyli gdyby twój obecny swiat sie zawalil..gdyby twój zwiazek nie przetrwal. chyba Ci tu wylazła ta moja relacja z tym moim obiektem westchnień :)

 

Dziewczyny, laseczki moje kochane, jestem pełna uznania dla Waszych odpowiedzi :) Jesteście zdolniachy i nie ma to tamto ;), ale werdykt musi być i ktoś punkcik reputacji dostać musi, więc...

the winner is...

SEHNSUCHT

za jej wybitne zdolności, no jak ona trafiła w tą Irlandię, to niech mnie kot kopnie, bo nie wiem ;)

 

Buziaki kochane :****

Edytowane przez Cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...