Jump to content

Walczace wilkołaki


brydziu
 Share

Recommended Posts

Prosze pomoc mi zinterpretowac moj sen:

 

Dwa walczace wilkołaki

 

Jeden chyba był dobry bronił mnie drugi mnie atakował, kiedy tamten chciał sie na mnie rzucic ten drugi rzucał sie na tamtegi i razem walczyły i gryzły sie, chociaz krwi nie widziałem, potem przemieniały sie w ludzi ale tak nie całkiem i tamten zly znowu przemienial sie w wilkolaka i chcial mnie atakowac to ten drugi tez sie przemienial i rzucal sie na temtego i nie pozwalal mu mnie zaatakowac.

 

Byly okolo 3 albo 4 przemiany i wydawalo mi sie ze mam wplyw nad tym dobrym wilkolakiem, ze moge mu wydawac polecenia.

 

Prosze o pomoc bo nie wiem co oznacza ten sen.

Link to comment
Share on other sites

To może oznaczać, że obawiasz się kogoś kto może Cię w jakiś sposób skrzywdzić, czy zaszkodzić. Dobry wilkołak, może symbolizować znowu osobę, co do której masz zaufanie, że Cię będzie chronić. Może być też tak, że dobrym wilkołakiem jesteś Ty - Twoja psychika, skoro w śnie wydawało Ci się, że możesz kontrolować ruchy swojego obrońcy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Moja interpretacja:

posiadasz dwie natury (=dwa wilkołaki), które wzajemnie ze sobą walczą. Masz mroczną stronę swojej duszy, którą spychasz dobrymi myślami i próbą bycia dobrą na samo dno serca. Obwiniasz się, kiedy źle o kimś myślisz, masz katolickie poczucie winy za zło i grzechy. Sen symbolizuje istotny problem Twojej psychiki: problem dobrych i złych emocji. O ile dobre emocje umiesz wyrażać, o tyle złych emocji np. gniewu się boisz, jak zapewne wszelkich innych przejawów agresji. Jest bardzo ważne, byś nauczyła się złe emocje nazywać w trakcie ich pojawiania, tzn. kiedy jesteś zła, powiedz sobie: gniewam się, w innych sytuacjach: czuję żal, przykro mi, rozczarowałam się, targa mną wściekłość! To jest pierwszy etap: nazwanie emocji. Drugi etap: czasami masz święte prawo nie powstrzymywać złych emocji. Im także trzeba dać upust i nie należy się ich wstydzić- można tupnąć nogą, krzyknąć, powiedzieć "nie", powiedzieć "gniewam się". Kiedy się już powie lub zaakcentuje złe emocje, one bardzo szybko się ulatniają. Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...