Skocz do zawartości

Ratowanie niemowlęcia, pobicie i wypadające zęby. Proszę o pomoc


Lifeguard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam sie Bartek proszę o pomoc w interpretacji snu. Sen dotyczy trochę tego co robię jestem ratownikiem wodnym i studiuje ratownictwo medyczne.

 

Siedziałem na plaży nad jeziorem które jest koło mojego miasta. Zauważyłem zagłówkę które sie przewróciła. Słyszałem krzyki ludzi. Wskoczyłem do wody aby ich wyciągnąć dorośli umieli pływać i sobie poradzili ale mieli dziecko- niemowlę juz nie przytomne. Wyciągnąłem je na brzeg i na jakimś stole zacząłem reanimacje i oddechy przez worek ambu. Uratowałem niemowlę i wszyscy byli bardzo szczęśliwy. Następnie cała akcja przeniosła sie do jakiegoś korytarza chyba w jakiejś szkole, urywki jak by z jakiej ś imprezy w plenerze, i zostałem ciężko pobity straciłem przytomność, leżałem na tym korytarzu, pomagał mi jakiś mężczyzna uznałem go za nauczyciela przesunął mnie kawałek. Znów straciłem przytomność gdy sie obudziłem wstałem i zauważyłem ze twarz jest praktycznie cała kilka malutkich zadrapań, odszedłem kawałek obróciłem sie i zobaczyłem że w miejscu gdzie leżała moja głowa jest duża plama krwi i strużki krwi ciągnął sie w moja stronę. Wtedy zaczęły mi wypadać zęby trzonowe jeden po drugim. Wypadły łącznie trzy zęby które później trzymałem w dłoni. Zęby trzonowe które mi wypadły były z dolnego łuku zębowego z prawej strony.

 

Bardzo proszę kogoś kto wie o co chodzi o interpretacje od uratowanego niemowlaka do końca jest to dla mnie bardzo ważne, boje sie że może to oznaczać coś złego. Proszę o szczerość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę taki sprzeczny ten sen, ponieważ umierające niemowlę jak i sen o krwawieniu to są dobre znaki Natomist sen o wypadających zębach jest ZAWSZE złym snem Zwykle zęby kojarzą nam się ze śmiercią i może tak być w Twoim przypadku Zęby trzonowe dolne po prawej stronie oznaczają starszego członka rodziny, mężczyznę, ale jakby niezbyt "ulubionego" Być może stanie się coś bardzo złego z kimś z Twojej rodziny Czy te dwa sny były w jakiś sposób powiązane?? jeśli nie to ten pierwszy, jak pisałam oznacza pozytwny potok spraw Powiedzie Ci się jakieś zadanie, być może osiągniesz zamierzony cel, doprowadzisz do pozytywnego finału coś co np. właśnie realizujesz To może być wszystko tak naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...