Jump to content

kruszące się zęby


masz
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o interpretację snu.

od kilku dni śnią mi się zęby. Jestem po tych snach bardzo niespokojna, tym bardziej, że wcześniej śniły mi się zęby na śmierć (po jednym zmarła mi ciocia, po drugim bliski sąsiad, po trzecim wujek, a po czwartym babcia - były to sny o wypadających zębach).

A teraz śniły mi się kruszące zęby, dobrze nie pamiętam snu, (nigdy dobrze nie pamiętam, tylko pewne elementy), ale pod wpływem jakiegoś opowiadania jakiejś osoby podczas snu, wypadły mi kawałki pokruszonych zębów na dłoń, to były duże i małe kawałki - pozostała część została na swoim miejscu w szczęce w buzi.

 

Z góry dziękuję za interpretację!Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Hej, kiedyś miałam podobny sen, jednak tak na prawdę nic wielkiego się po nim nie wydarzyło. Wypadające zęby śniły mi się kiedy nosiłam aparat ortodontyczny, bolała mnie po prostu cała szczęka i pewnie dlatego we śnie tak mi się roiło. Ale ogólnie wypadający ząb, lub ukruszony oznacza jakąś stratę. Niekoniecznie śmierć, ale moja babcia zawsze zwykła mówić : " Wyleciał ci we śnie ząb? To coś ci z życia wyleci "... Nie martw się jednak, strata niekoniecznie jest zła, może oznaczać zmianę, a każda zmiana, nawet ta najbardziej bolesna, jest potrzebna i w końcu okazuje się, że niesie ze sobą coś pozytywnego i lepszego. :)

Pozdrawiam, Zuzełka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Według podstawowych przesłanek sen wskazuje na to, że jeśli będziesz słuchać może nie opowiadania jakiejś osoby, ale rad, być może rozkazów, wówczas zbankrutujesz! Zęby zdrowe najczęściej oznaczają bogactwa i majątek, a kruszące się własne malejący własny dobytek. To tylko ostrzeżenie! Tak być nie musi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...