Skocz do zawartości

kruszące się zęby


masz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o interpretację snu.

od kilku dni śnią mi się zęby. Jestem po tych snach bardzo niespokojna, tym bardziej, że wcześniej śniły mi się zęby na śmierć (po jednym zmarła mi ciocia, po drugim bliski sąsiad, po trzecim wujek, a po czwartym babcia - były to sny o wypadających zębach).

A teraz śniły mi się kruszące zęby, dobrze nie pamiętam snu, (nigdy dobrze nie pamiętam, tylko pewne elementy), ale pod wpływem jakiegoś opowiadania jakiejś osoby podczas snu, wypadły mi kawałki pokruszonych zębów na dłoń, to były duże i małe kawałki - pozostała część została na swoim miejscu w szczęce w buzi.

 

Z góry dziękuję za interpretację!Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, kiedyś miałam podobny sen, jednak tak na prawdę nic wielkiego się po nim nie wydarzyło. Wypadające zęby śniły mi się kiedy nosiłam aparat ortodontyczny, bolała mnie po prostu cała szczęka i pewnie dlatego we śnie tak mi się roiło. Ale ogólnie wypadający ząb, lub ukruszony oznacza jakąś stratę. Niekoniecznie śmierć, ale moja babcia zawsze zwykła mówić : " Wyleciał ci we śnie ząb? To coś ci z życia wyleci "... Nie martw się jednak, strata niekoniecznie jest zła, może oznaczać zmianę, a każda zmiana, nawet ta najbardziej bolesna, jest potrzebna i w końcu okazuje się, że niesie ze sobą coś pozytywnego i lepszego. :)

Pozdrawiam, Zuzełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Według podstawowych przesłanek sen wskazuje na to, że jeśli będziesz słuchać może nie opowiadania jakiejś osoby, ale rad, być może rozkazów, wówczas zbankrutujesz! Zęby zdrowe najczęściej oznaczają bogactwa i majątek, a kruszące się własne malejący własny dobytek. To tylko ostrzeżenie! Tak być nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...