Jump to content

Opętany ksiądz i chuda wiedźma

Zuze łka
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się dzisiaj, że uczestniczyłam we mszy św, którą odprawiał nawiedzony ksiądz - wariat. Stwierdził on, że ja i moja ośmioletnia kuzynka jesteśmy opętane przez demony. Następnie akcja snu przeniosła się do domu księdza, gdzie ganiał mnie i swoją gosposię z siekierą, chcąc nas zabić. Uciekłyśmy, a w śnie znów zmieniła się akcja: oto jechałam z rodzicami autem do kobiety, z którą mój tato miał załatwiać interesy. W podróży dowiedziałam się, od zaniepokojonej mamy, że ta kobieta jest starą dziwaczką praktykującą jakieś magiczne rytuały. Okazało się, że mieszka ona na totalnym odludziu w środku pól i lasów, w starej chacie. Tak na prawdę nie wyglądała na starą osobę, była jednak bardzo zaniedbana, przeraźliwie chuda i nieludzko blada, a jej białka w oczach miały niezdrowy żółty kolor. Dosiadła się obok mnie i mimo, że miała sporo miejsca zaczęła przyciskać się do mojego ramienia swoim - uczucie to było nieco obleśne i odpychające. Opowiadała mi, że widzi świat zniekształcony, zdeformowany, słyszy głosy z innych wymiarów, widzi cienie demonów, które snują się po świecie i kontaktuje się z umarłymi. Przez chwilę oglądałam świat jej oczami, odczuwałam we śnie zaniepokojenie, ale nie strach, potem obraz zaczął się rozmazywać ... Obudziłam się.

Teraz pytanie, co oznacza opętany ksiądz i chuda wiedźma?

Guest Varyvein

Moja interpretacja: otrzymałaś dar, dzięki któremu lepiej pojmujesz rzeczywistość. Jednak boisz się, że przez ów dar zostaniesz wyklęta i osądzona jako dziwaczka. Boisz się, że korzystanie z tego daru wyczerpie Twoje siły witalne.