Jump to content

Dziwny sen


hser
 Share

Recommended Posts

dzisaj miałem dziwny sen, duzo sie w nim dzialo i dobrze go pamientam, wiec prosze o interpretacje.

 

Na poczatku byłem w kosciele, i odmawialem rózaniec ze starszymi paniami (z babciami) i z mamą, potem jak wychodzilem z kosciola chcialem zamoczyc ręke w wodzie swieconej ale nie moglem bo byla zakryta, potem spotkałem sie z jakoś dziwczyną, (nie znałem jej) i chcieliśmy uprawiać seks, i poszlismy po zabezpieczenie, ona weszla do sklepu po prezerwatywy, ale kupowała pizze, ale ze sklepu wyszla tylko z prezerwatywami, ja sie pytam gdzie teraz idziemy?

ona na to do mnie na kolacje. Jechalismy motorem albo rowerem ona prowadziła ja z tyłu. I wtedy sie obudziłem.

 

Acha i jeszcze w którymś momencie opowiadałem tej dziewczynie ze śnily mi sie numery lotto, ale nie pamietam jakie one byly. (ta scena byla chyba po tej mszy swietej)

 

Bardzo porosze o interpretacje. Pozdrawiam.

Edited by hser
Link to comment
Share on other sites

Może po prostu miałeś ochotę na seks? A to, że nie mogłeś włożyć ręki do wody święconej, może oznaczać, że masz jakieś wyrzuty sumienia z powodu właśnie tej ochoty na seks... Czujesz, że to nie powinno odbywać się w ten sposób. Jednam instynkty zagórowały nad poczuciem moralności. Wytworzył się taki dysonans poznawczy i Twój mózg wykonał taką a nie inną projekcję.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Powyższa interpretacja jest bardzo prawdopodobna, ale jeszcze tu dostrzegam kolejne dno - zdaje się, ze trochę się okłamujesz, masz pewne kompleksy dotyczące Twojego ciała i sposobu postępowania. Masz problem społeczny w tym, by się zaaklimatyzować i ułożyć w jednym trwałym związku. Potrzebujesz znaleźć jakieś hobby, pasję, dzięki której zrealizowałbyś siebie w inny sposób i zaznał satysfakcji robienia czegoś dobrze a zarazem nie kłóciłoby się to z żadnymi naukami moralnymi. W tym co napisałam jest dla Ciebie zakamuflowana wiadomość ;) Odczytaj ją i być może takich snów już mieć nie będziesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...