Skocz do zawartości

Dziwny sen


hser

Rekomendowane odpowiedzi

dzisaj miałem dziwny sen, duzo sie w nim dzialo i dobrze go pamientam, wiec prosze o interpretacje.

 

Na poczatku byłem w kosciele, i odmawialem rózaniec ze starszymi paniami (z babciami) i z mamą, potem jak wychodzilem z kosciola chcialem zamoczyc ręke w wodzie swieconej ale nie moglem bo byla zakryta, potem spotkałem sie z jakoś dziwczyną, (nie znałem jej) i chcieliśmy uprawiać seks, i poszlismy po zabezpieczenie, ona weszla do sklepu po prezerwatywy, ale kupowała pizze, ale ze sklepu wyszla tylko z prezerwatywami, ja sie pytam gdzie teraz idziemy?

ona na to do mnie na kolacje. Jechalismy motorem albo rowerem ona prowadziła ja z tyłu. I wtedy sie obudziłem.

 

Acha i jeszcze w którymś momencie opowiadałem tej dziewczynie ze śnily mi sie numery lotto, ale nie pamietam jakie one byly. (ta scena byla chyba po tej mszy swietej)

 

Bardzo porosze o interpretacje. Pozdrawiam.

Edytowane przez hser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu miałeś ochotę na seks? A to, że nie mogłeś włożyć ręki do wody święconej, może oznaczać, że masz jakieś wyrzuty sumienia z powodu właśnie tej ochoty na seks... Czujesz, że to nie powinno odbywać się w ten sposób. Jednam instynkty zagórowały nad poczuciem moralności. Wytworzył się taki dysonans poznawczy i Twój mózg wykonał taką a nie inną projekcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

Powyższa interpretacja jest bardzo prawdopodobna, ale jeszcze tu dostrzegam kolejne dno - zdaje się, ze trochę się okłamujesz, masz pewne kompleksy dotyczące Twojego ciała i sposobu postępowania. Masz problem społeczny w tym, by się zaaklimatyzować i ułożyć w jednym trwałym związku. Potrzebujesz znaleźć jakieś hobby, pasję, dzięki której zrealizowałbyś siebie w inny sposób i zaznał satysfakcji robienia czegoś dobrze a zarazem nie kłóciłoby się to z żadnymi naukami moralnymi. W tym co napisałam jest dla Ciebie zakamuflowana wiadomość ;) Odczytaj ją i być może takich snów już mieć nie będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...