Jump to content

Dziwny sen

hser
 Share

Recommended Posts

dzisaj miałem dziwny sen, duzo sie w nim dzialo i dobrze go pamientam, wiec prosze o interpretacje.

Na poczatku byłem w kosciele, i odmawialem rózaniec ze starszymi paniami (z babciami) i z mamą, potem jak wychodzilem z kosciola chcialem zamoczyc ręke w wodzie swieconej ale nie moglem bo byla zakryta, potem spotkałem sie z jakoś dziwczyną, (nie znałem jej) i chcieliśmy uprawiać seks, i poszlismy po zabezpieczenie, ona weszla do sklepu po prezerwatywy, ale kupowała pizze, ale ze sklepu wyszla tylko z prezerwatywami, ja sie pytam gdzie teraz idziemy?

ona na to do mnie na kolacje. Jechalismy motorem albo rowerem ona prowadziła ja z tyłu. I wtedy sie obudziłem.

Acha i jeszcze w którymś momencie opowiadałem tej dziewczynie ze śnily mi sie numery lotto, ale nie pamietam jakie one byly. (ta scena byla chyba po tej mszy swietej)

Bardzo porosze o interpretacje. Pozdrawiam.

Edited by hser

Może po prostu miałeś ochotę na seks? A to, że nie mogłeś włożyć ręki do wody święconej, może oznaczać, że masz jakieś wyrzuty sumienia z powodu właśnie tej ochoty na seks... Czujesz, że to nie powinno odbywać się w ten sposób. Jednam instynkty zagórowały nad poczuciem moralności. Wytworzył się taki dysonans poznawczy i Twój mózg wykonał taką a nie inną projekcję.

Guest Varyvein

Powyższa interpretacja jest bardzo prawdopodobna, ale jeszcze tu dostrzegam kolejne dno - zdaje się, ze trochę się okłamujesz, masz pewne kompleksy dotyczące Twojego ciała i sposobu postępowania. Masz problem społeczny w tym, by się zaaklimatyzować i ułożyć w jednym trwałym związku. Potrzebujesz znaleźć jakieś hobby, pasję, dzięki której zrealizowałbyś siebie w inny sposób i zaznał satysfakcji robienia czegoś dobrze a zarazem nie kłóciłoby się to z żadnymi naukami moralnymi. W tym co napisałam jest dla Ciebie zakamuflowana wiadomość ;) Odczytaj ją i być może takich snów już mieć nie będziesz :)