Jump to content

Kosmici - Pomocy

szyjag
 Share

Recommended Posts

Wiitam, mam taki mały problem. ponieważ nie wiedziałem gdzie i jak to podporządkować.

Ostatnim razem śniło mi się że razem z klasą byłem na wycieczce, była juz noc i wszyscy wszędzie chodzili po hotelu.

w pewnym momencie zrobiło się ciemno, wszyscy się zebrali w jednym pokoju, a ja zostałem na korytarzu bo tak jak w życiu - zamyśliłem się.

coś mi wyskoczyło spod nóg, i miało twarz obok mojej, nie wiedząc co zrobić wzięłem zapalniczkę z kieszeni i przebiłem kosmicie (coś jak obcy z filmu) policzki. Przestraszony wbieglem do pokoju gdzie wszyscy byli, i tam ponoć był niewidzialny kosmita. Wyszedłem z propozycją że ja zostanę, a reszta niech ucieka. za szybko się zgodzili, więc stwierdziłem żeby lepiej jeszcze ktoś ze mną został, wybrałem kolegę...

siedzimy tam. i zaczął pisać na laptopie (nie, nie wiem skąd go miał, ale był jakiś dziwny, bo miał rzutnik:P) tu ta zabawniejsza część, czekając aż kosmita się pokaże, zapytałem się co robi. Powiedział że się żegna, w tym momencie zauważyłem kosmitę, i powiedziałem że pożegna się jak skończymy robotę. Wtedy mnie mama obudziła.

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego mialem taki sen?

Jak dacie radę z tym, to mam jeszcze sen który się powtarza co jakiś czas

Guest SooYoung

W tym śnie ważne jest twoje stwierdzenie - zamyśliłem się a w życiu masz działać sam i z grupą, mieć pomysły, być aktywny w stresujących sytuacjach,

nie poddawać się i nie ulegać rozleniwieniu bo przegapisz swoje życie, marzenia są piękne ale postaraj się je zrealizować

a ten kosmita symbolizuje coś tak nierealnego, obcego nam - nie z tego świata, a Ty żyjesz Tu i Teraz i skup się na tej rzeczywistości :)

Łaaadnie ;) Teraz, dzięki Tobie. Może i nawet wiem o co mi chodziło ;) Jakbym nie mógł we śnie widzieć siebie który mi powie: "zrób to i to, bo się w końcu nie obudzisz" :P