Jump to content

Sen nietypowy.


asdf9
 Share

Recommended Posts

Witam

 

 

To mój pierwszy raz na tym forum. Tak prawdę powiedziawszy - nigdy mnie nie ciągnęło do tego typu rzeczy. No ale co ? Warto spróbować ;] Zobaczymy co z tego wyjdzie:

 

 

Początku snu przypomnieć sobie nie mogę. Było to dość dawno temu.

(...) doszedłem na jakąś łąkę (najzwyklejszą na świecie). Na środku niej stał wielki laser, porzucony przez wojsko USA. Dla zabawy strzeliłem z niego w niebo. Trafiłem w planete Jowisz, po czym 1/6 tej planety się odłamała i leciała w kierunku ziemi. Zagłada była pewna, trąbili o tym w telewizji. Ja, siedząc w domu (nie wiadomo jak tam się znalazłem...) zacząłem budzić całą rodzinę. Płakałem, przepraszałem wszystkich że ziemia upadnie z mojej winy. Było mi strasznie, ale to naprawdę strasznie żal. Cała ludzkość mnie o to (czemu się nie dziwiłem) obwiniała. Ostatnie odliczanie: 3, 2, 1 i oto nagle ten kawałek planety skręcił w innym kierunku i w ostatniej sekundzie ominął ziemi. Po tym zjawisku, całe niebo zostało "odsłonięte". Widziałem wszystkie planety, każda oczywiście jakaś dziwna. Widziałem też znaki zodiaku (na niebie oczywiście). A co najpiękniejsze, widziałem te 5/6 Jowisza. Widok tego całego "odsłoniętego" nieba był piękny. Nagle stałem się bohaterem całej ludzkości. Dzięki temu co zrobiłem cała ludzkość mogła rozkoszować sie tym pięknym widokiem, a naukowcy odkrywali nowe planety - czułem niepohamowaną dumę i radość .

 

San ten był tak prawdziwy, że nie mogę o tym zapomnieć. Widok tego nieba wzruszał mnie jeszcze przez tydzień (po śnie). Niestety... po czasie zapominałem o nim ;]

Dziękuje za uwagę i proszę o interpretacje :P

 

Pozdrawiam

Edited by asdf9
Link to comment
Share on other sites

Guest SooYoung

To faktycznie ciekawy sen i mówi o dużej potrzebie bycia akceptowanym :)

Podświadome pragnienie żeby stać się bohaterem, tak pokierować swoim życiem żeby pomimo przeszkód i porażek na koniec zrobić coś dobrego dla ludzi.

Widać masz w sobie potrzebę działania, chęć odmiany swojego życia i przeżycia przygody.

Jowisz to bardzo ważna planeta w horoskopie, to ruch, działanie, sprzyjające okazje, szansa na zdobycie pieniędzy i uznania.

Wszystko zależy od Ciebie ale masz to szczęście ze gwiazdy Cię wspierają :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...