Skocz do zawartości

Sen nietypowy.


asdf9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

To mój pierwszy raz na tym forum. Tak prawdę powiedziawszy - nigdy mnie nie ciągnęło do tego typu rzeczy. No ale co ? Warto spróbować ;] Zobaczymy co z tego wyjdzie:

 

 

Początku snu przypomnieć sobie nie mogę. Było to dość dawno temu.

(...) doszedłem na jakąś łąkę (najzwyklejszą na świecie). Na środku niej stał wielki laser, porzucony przez wojsko USA. Dla zabawy strzeliłem z niego w niebo. Trafiłem w planete Jowisz, po czym 1/6 tej planety się odłamała i leciała w kierunku ziemi. Zagłada była pewna, trąbili o tym w telewizji. Ja, siedząc w domu (nie wiadomo jak tam się znalazłem...) zacząłem budzić całą rodzinę. Płakałem, przepraszałem wszystkich że ziemia upadnie z mojej winy. Było mi strasznie, ale to naprawdę strasznie żal. Cała ludzkość mnie o to (czemu się nie dziwiłem) obwiniała. Ostatnie odliczanie: 3, 2, 1 i oto nagle ten kawałek planety skręcił w innym kierunku i w ostatniej sekundzie ominął ziemi. Po tym zjawisku, całe niebo zostało "odsłonięte". Widziałem wszystkie planety, każda oczywiście jakaś dziwna. Widziałem też znaki zodiaku (na niebie oczywiście). A co najpiękniejsze, widziałem te 5/6 Jowisza. Widok tego całego "odsłoniętego" nieba był piękny. Nagle stałem się bohaterem całej ludzkości. Dzięki temu co zrobiłem cała ludzkość mogła rozkoszować sie tym pięknym widokiem, a naukowcy odkrywali nowe planety - czułem niepohamowaną dumę i radość .

 

San ten był tak prawdziwy, że nie mogę o tym zapomnieć. Widok tego nieba wzruszał mnie jeszcze przez tydzień (po śnie). Niestety... po czasie zapominałem o nim ;]

Dziękuje za uwagę i proszę o interpretacje :P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez asdf9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

To faktycznie ciekawy sen i mówi o dużej potrzebie bycia akceptowanym :)

Podświadome pragnienie żeby stać się bohaterem, tak pokierować swoim życiem żeby pomimo przeszkód i porażek na koniec zrobić coś dobrego dla ludzi.

Widać masz w sobie potrzebę działania, chęć odmiany swojego życia i przeżycia przygody.

Jowisz to bardzo ważna planeta w horoskopie, to ruch, działanie, sprzyjające okazje, szansa na zdobycie pieniędzy i uznania.

Wszystko zależy od Ciebie ale masz to szczęście ze gwiazdy Cię wspierają :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...