Jump to content

Dziwne zbiegi okoliczności, przypadki...


Ridikk
 Share

Recommended Posts

Jako że jest to mój pierwszy post, to chciałbym się z wszystkimi serdecznie przywitać . A więc Witam !.

Postanowiłem napisać bo od kilku miesięcy "prześladują" mnie dziwne wydarzenia i znaki...

Wszystko zaczęło się gdy zaczęliśmy być razem, teraz już z Moją byłą dziewczyną...

Kilka miesięcy temu razem z przyjacielem zaczęliśmy starać się o dziewczyny które nam się podobały, tak wyszło że mój przyjaciel "wyprzedził" mnie o tydzień i oficjalnie wcześniej niż ja był z swoją "połówką".

Na początku wszystko było dobrze, no może prócz tego że na zegarze elektrycznym, zaczęła pojawiać się "magiczna" godzina 22:22. Nie przeraziłem się tym z od razu, dopiero gdy 22:22 zaczęła pojawiać się dość często (nie pamiętam czy codziennie ), zauważyłem że jednak coś jest nie tak. Po jakimś miesiącu dostałem pierwszego paraliżu sennego, który drugi raz się już nie pojawił. Miałem kilka razy problemy ze snem, a dokładniej po prostu bałem się spać (Nerwica?? może jednak nikt mi czegoś takiego nie zdiagnozował).

Dwa tygodnie temu zaczęły się problemy z związkiem, z nieznanego mi powodu, Moja dziewczyna po prostu straciła uczucia, którymi mnie darzyła ( W niedziele mieliśmy jedną z najlepszych randek nie pomijając wielkich słów w stylu "Kocham Cię", w poniedziałek była inna osobą.....nagle bez ostrzeżenia wszystko prysło...)Dla porównania dokładnie dwa tygodnie przed rozstaniem to samo wydarzyło się u mojego przyjaciela, dokładnie taka sama sytuacja, świetna randka, świetne stosunki....wszystko nagle zaczęło się psuć. Mój przyjaciel rozstał się z swoją dziewczyną dokładnie tydzień przede mną, ja miałem okazje wczoraj....wszystko było identyczne, byliśmy razem z naszymi dziewczynami dokładnie tyle samo dni....dokładnie. Jedynie powody rozstania różniły się. Dodam że dziewczyny się nie znają, nigdy się nie widziały (Chyba że przypadkiem...gdzieś na mieście). Okropnie irytuje mnie to wszystko....i jest to dla mnie conajmniej dziwne, może ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją? ?

Edited by Ridikk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...