Jump to content

dziwne sny

bartek1
 Share

Recommended Posts

rzadko mi sie coś śni alo ostatni prawie co noc a właściwie to w dzień między godziną 10 a 11 . chodzę spać o24 wstaje o 5;30 i około 7 kładę się spać ponownie ponieważ do pracy mam dopiero na 12.

dokładnie ze szczegółami pamiętam dwa sny.Jednego dnia śnił mi sie ojciec chrzestny.

Siedziałem ze znajomym i to takim którego nie widziałem ok 15 lat na ławce przy stoliku, przy ulicy której mieszkałem wcześniej i nagle ukazuje mi sie moj chrzestny stoi obok stolika przy którym siedziałem i patrzy na mnie ja na niego jest nie ogolony i troszke pijany ja podrywam sie z ławki i rzucam mu sie na szyje i całując go w policzek krzyczę - wujek co ty tu robisz tak dawno cię nie widziałem. I na tym sen sie konczy.

Dziwne przynajmniej dla mnie jest to że moj wujek nie żyje już ok 10 lat a i przed śmiercią rzadko go widziałem.

Drugi sen śnił mi się dziś również w tych samych godzinach - śniła mi się moja sąsiadka z bloku w którym kiedyś mieszkałem .

Jestem z nią w piwnicy tegoż właśnie bloku i zaczynamy się całować ale przeszkadzają nam jacyś ludzie którzy się po tej piwnicy kręcą więc oboje biegniemy w drugi koniec tej piwnicy otwieramy kłódkę i nagle znajdujemy sie na jakiś materacach wysoko pod sufitem wyłączam żarówki które nam przeszkadzają , leżymy oboje na tych materacach rozpinam jej bluzkę widzę jej piersi zaczynam je całować a następnie zaczynamy sie kochać trwa to jakiś czas ------ i na tym sen się kończy.

i z nów mnie ogarnia zdziwienie bo w Polsce nie ma mnie już 5 lat w tym bloku nie mieszkam już ponad 20 lat mieszkają w nim moi rodzice a sąsiadka jak sąsiadka ani nie była moją dziewczyną ani sie w niej nie podkochiwałem w młodzieńczych latach - naprawdę nie wiem z kąt takie sny i dlaczego akurat z sąsiadką jest to dla mnie bardzo dziwne.