Jump to content

dziwne sny


bartek1
 Share

Recommended Posts

rzadko mi sie coś śni alo ostatni prawie co noc a właściwie to w dzień między godziną 10 a 11 . chodzę spać o24 wstaje o 5;30 i około 7 kładę się spać ponownie ponieważ do pracy mam dopiero na 12.

dokładnie ze szczegółami pamiętam dwa sny.Jednego dnia śnił mi sie ojciec chrzestny.

Siedziałem ze znajomym i to takim którego nie widziałem ok 15 lat na ławce przy stoliku, przy ulicy której mieszkałem wcześniej i nagle ukazuje mi sie moj chrzestny stoi obok stolika przy którym siedziałem i patrzy na mnie ja na niego jest nie ogolony i troszke pijany ja podrywam sie z ławki i rzucam mu sie na szyje i całując go w policzek krzyczę - wujek co ty tu robisz tak dawno cię nie widziałem. I na tym sen sie konczy.

Dziwne przynajmniej dla mnie jest to że moj wujek nie żyje już ok 10 lat a i przed śmiercią rzadko go widziałem.

Drugi sen śnił mi się dziś również w tych samych godzinach - śniła mi się moja sąsiadka z bloku w którym kiedyś mieszkałem .

Jestem z nią w piwnicy tegoż właśnie bloku i zaczynamy się całować ale przeszkadzają nam jacyś ludzie którzy się po tej piwnicy kręcą więc oboje biegniemy w drugi koniec tej piwnicy otwieramy kłódkę i nagle znajdujemy sie na jakiś materacach wysoko pod sufitem wyłączam żarówki które nam przeszkadzają , leżymy oboje na tych materacach rozpinam jej bluzkę widzę jej piersi zaczynam je całować a następnie zaczynamy sie kochać trwa to jakiś czas ------ i na tym sen się kończy.

i z nów mnie ogarnia zdziwienie bo w Polsce nie ma mnie już 5 lat w tym bloku nie mieszkam już ponad 20 lat mieszkają w nim moi rodzice a sąsiadka jak sąsiadka ani nie była moją dziewczyną ani sie w niej nie podkochiwałem w młodzieńczych latach - naprawdę nie wiem z kąt takie sny i dlaczego akurat z sąsiadką jest to dla mnie bardzo dziwne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...