Skocz do zawartości

Dziewczyna - skomplikowana sprawa prosze o pomoc ;)


medico23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem dzisiaj sen, który ciężko mi do końca zintepretować. Otóż, spotkałem się z moją znajomą ( jest to dziewczyna , z która się spotkałem dwa razy i generalnie zabiegam o jej względy w życiu codziennym). Generalnie w tym śnie wyglądam znaczniej młodziej, choć nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale akcja jest taka, że od słowa do słowa zostajemy parą, namiętnie się całujemy, leżymy na trawce nieopodal jej domu i generalnie wszystko jest zacnie:) Sen ma jeszcze chyba jakies ukryte drugie dno, albo poprostu miałem jakas dziwaczna wkretke, poniewaz oboje mielismy chomiki, które sobie po tej trawce biegały. Akcja jest taka, że wiewiorka zagryza jednego chomika, co mimo wszystko jednak nie zmienia naszego pozytywnego nastroju i miłosnej aury. Wystepuje jeszcze jedna akcja, gdzie ja próbuje ja przekonać do używania jak najmniejszej ilości kosmetyków jeżeli chodzi o jakąś charakteryzacje, co sie konczy oczywiscie fiaskiem:) - ale akurat nie wiem czy to ma jakies wieksze znaczenie:P

 

Bardzo prosilbym was o jakaś interpretacje tego snu,, jak sie sie odnosi to rzeczywistej sytuacji :)

z góry dzieki

 

 

Mógłbym jeszcze dodać, że dziewczyna o której względy zabiegam jest pol roku po rozstaniu z moim przyjacielem (rozstanie w dramatycznych okolicznosciach, nakryła go)

 

może to pomoze w jakis sposob w interpretacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...