Jump to content

walka na boisku oraz zgubiony but


monila6
 Share

Recommended Posts

Byłabym wdzięczna za interpretację tego snu, otóż w nocy z niedzieli na poniedziałek śniło mi się że byłam na jakimś bliżej nieokreślonym ogrodzonym boisku na dworze. Nie znałam żadnej osoby która tam była lub grała. Ale jednak wdałam się w ostrą dyskusję z jednym z mężczyzn, który przerzucał grabie i łopaty przez ogrodzenie boiska. Tłumaczyłam mu, że nie powinien tego robić, że może kogoś uderzyć, że to jest niebezpieczne, ale nie słuchał mnie, a nawet zaczął być agresywny w stosunku do mnie. Wówczas za moimi plecami pojawiła się duża grupa czarnoskórych mężczyzn, który popierali mnie i zaczęli się kłócić z mężczyzną, którzy rzucał narzędziami. Prawie doszło między nimi do bójki i wtedy przeniosłam się w zupełnie inne miejsce (lub może rozpoczął się nowy sen?), byłam w pokoju i wszędzie szukałam drugiego buta na wysokim obcasie. Zaglądałam pod łóżko, do szafek, pomieszczenie było ciemne i obskurne, no i ostatecznie nie odnalazłam go.. Tak się ten sen/sny zakończyły.

Czekam na interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

hej :) Dobrze ze zaznaczyłaś ze w sen przyśnił się w pracy.. Jest on bardzo dokładnym odzwierciedleniem Twojej sytuacji, relacji z innymi pracownikami..

Boisko jest tu symbolem pracy (miejsce gdzie dajemy z siebie wszystko, wysiłek) Pan który się Tobie nie spodobał mógłby być jednym z współpracowników którym nie bardzo ufasz, kłótnia ta wyładowała Twoje ukryte emocje które gdzieś tam już w Tobie leżały. czarnoskórzy którzy ciebie popierali mogli być symbolem pozostałych ludzi/przyjaciół którym także nie koniecznie ufasz jednak pozory wskazują na ich dobre intencje gdzieś tam także masz jaką lampkę ostrzegawczą..

 

poszukiwanie buta to znak, że cała ta sytuacja, zagmatwana pozbawiła Ciebie stabilnego podłoża (brak buta) stabilnej sytuacji w pracy.. jest ma wiele niedomówień bądź tez plotek które nie powodują niejasne sytuacje. Sen ten jest oczyszczeniem ale także wskazówką by przyjrzeć się bardziej relacja z innymi popracować nad zaufaniem

 

 

takie moje gdybanie..:)

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...