Skocz do zawartości

walka na boisku oraz zgubiony but


monila6

Rekomendowane odpowiedzi

Byłabym wdzięczna za interpretację tego snu, otóż w nocy z niedzieli na poniedziałek śniło mi się że byłam na jakimś bliżej nieokreślonym ogrodzonym boisku na dworze. Nie znałam żadnej osoby która tam była lub grała. Ale jednak wdałam się w ostrą dyskusję z jednym z mężczyzn, który przerzucał grabie i łopaty przez ogrodzenie boiska. Tłumaczyłam mu, że nie powinien tego robić, że może kogoś uderzyć, że to jest niebezpieczne, ale nie słuchał mnie, a nawet zaczął być agresywny w stosunku do mnie. Wówczas za moimi plecami pojawiła się duża grupa czarnoskórych mężczyzn, który popierali mnie i zaczęli się kłócić z mężczyzną, którzy rzucał narzędziami. Prawie doszło między nimi do bójki i wtedy przeniosłam się w zupełnie inne miejsce (lub może rozpoczął się nowy sen?), byłam w pokoju i wszędzie szukałam drugiego buta na wysokim obcasie. Zaglądałam pod łóżko, do szafek, pomieszczenie było ciemne i obskurne, no i ostatecznie nie odnalazłam go.. Tak się ten sen/sny zakończyły.

Czekam na interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

hej :) Dobrze ze zaznaczyłaś ze w sen przyśnił się w pracy.. Jest on bardzo dokładnym odzwierciedleniem Twojej sytuacji, relacji z innymi pracownikami..

Boisko jest tu symbolem pracy (miejsce gdzie dajemy z siebie wszystko, wysiłek) Pan który się Tobie nie spodobał mógłby być jednym z współpracowników którym nie bardzo ufasz, kłótnia ta wyładowała Twoje ukryte emocje które gdzieś tam już w Tobie leżały. czarnoskórzy którzy ciebie popierali mogli być symbolem pozostałych ludzi/przyjaciół którym także nie koniecznie ufasz jednak pozory wskazują na ich dobre intencje gdzieś tam także masz jaką lampkę ostrzegawczą..

 

poszukiwanie buta to znak, że cała ta sytuacja, zagmatwana pozbawiła Ciebie stabilnego podłoża (brak buta) stabilnej sytuacji w pracy.. jest ma wiele niedomówień bądź tez plotek które nie powodują niejasne sytuacje. Sen ten jest oczyszczeniem ale także wskazówką by przyjrzeć się bardziej relacja z innymi popracować nad zaufaniem

 

 

takie moje gdybanie..:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...