Skocz do zawartości

Hrabia Dooku


HellVard

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem kilka interpretacji snów i niektóre są naprawdę bardzo ciekawe. Postanowiłem więc,że poproszę o interpretację mojego :oczko2_na: Otóż sen był taki: Śnił mi się (zapewne już się domyśliliście po tytule) Hrabia Dooku. Dla niewtajemniczonych bohater sagi Gwiezdne wojny, (taa, możecie się śmiać :jezyk_oko: ) początkowo Rycerz Jedi, potem po przejściu na CSM (Ciemną Stronę Mocy) Lord Sithów i Przewodniczący Ruchu Separatystów. Śnił mi się już dwa razy. Za pierwszym razem w noc po obejrzeniu GW (więc pewnie nie ma co tu interpretować) stał koło mojego domu obok dwóch innych Jedi i o czymś rozmawiali (niestety nie pamiętam o czym). Nie było mnie z nimi, mimo to całą sytuację widziałem z bliska. Drugi raz śnił mi się dzisiaj w nocy (nie, tym razem nie oglądałem GW). Widziałem go jakby w TV czy gazecie, nie pamiętam dokładnie, tym razem był w otoczeniu lokalnych samorządowców (burmistrz i takie tam). Stał na drugim planie i miał taką zagadkową minę, ni to zaskoczoną, ni to uśmiechniętą. Oba te sny były dłuższe, niestety nie pamiętam szczegółów. Pewnie te sny są tylko rezultatem nadmiaru GW, ale jeśli ktoś ma jakąś inną ciekawą interpretację to bardzo proszę o jej zamieszczenie :icon_smile:

Edytowane przez HellVard
literówa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

To może być pod wpływem nadmiaru GW ;) ale skoro ten symbol się powtarza tzn, że twoja podświadomość uznała go za ważny

może stać się jednym z twoich osobistych symboli - taki który ma tylko Tobie wiadome znaczenie

spróbuj pomyśleć co w osobie Hrabiego Dooku cię może interesować, inspirować lub odrzucać, ważne są te pozytywne i te negatywne aspekty,

te negatywne też mogą się okazać przydatne, widać coś w tej postaci ma się do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...