Jump to content

powtarzający się sen- zamek, las, taras


Laitaine
 Share

Recommended Posts

Od dzieciństwa mam powtarzający się przynajmniej raz na dwa miesiące sen i zastanawiam się co może oznaczać. Rzecz jasna próbowałam już dociekać na własne sposoby i szukałam interpretacji ale nie widzę w sumie związku.

Więc. Wszystko jest tak realistyczne, że mam wrażenie, jakbym naprawdę tam była. Potrafię opisać wszystko z najmniejszym szczegółem i przez praktycznie 10 lat nic się nie zmieniło- tak, jakbym miała tam swój osobisty świat. Zawsze idę w stronę zamku, który znajduje się na końcu pagórków (za górami, za lasami ;). Jest ich kilka, jest pełno trawy, lasów i czasami słychać szum wody. Rzadko udaje mi się dojść do zamku, ale kiedy już do niego trafię jest przepiękny- ogromny, zbudowany z szarych kamieni. Z tyłu ma ogromny balkon, z którego rozciąga się widok na kolejne łąki i lasy. Na tym balkonie znajdują się w kamiennych donicach czerwone kwiaty. Co ważne, rzadko jestem w tym śnie sama. Zazwyczaj towarzyszy mi mój tata, niedawno był mój wujek z ciocią (są mi bardzo bliscy), a raz była ze mną moja przyjaciółka.

 

Próbowałam nawet dowiedzieć się od mamy czy kiedykolwiek byliśmy w zamku i okazało się, że tak- jak miałam 4 lata mama zabrała mnie do zamku Królowej Jadwigi, ale kiedy oglądałam zdjęcia w internecie kompletnie nie przypomina mojego zamku. W każdym bądź razie jadę tam w wakacje żeby obadać sytuację :))

 

Z góry dzięki za interpretację :))

Edited by Laitaine
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...