Jump to content

Dziecko

marcelina1
 Share

Recommended Posts

Witam. Chciałabym, żeby ktoś pomógł mi w interpretacji mojego snu.

Jakieś pół roku temu straciłam moje jeszcze nienarodzone dziecko w połowie ciąży. Bardzo to przeżyłam. Nie długo po tej sytuacji śniło mi się, że to ja sama zabiłam swoje dziecko i ukrywałam to przed światem.

Natomiast tej nocy śniły mi się dwa sny. Bardzo do siebie podobne. W tych snach miałam dziecko, które miało już kilka miesięcy. Jedyną osobą w tym śnie która o tym wiedziała była moja matka, która razem ze mną się cieszyła. Ale za wszelką cenę broniłam dostępu do mojego dziecka, a wręcz ukrywałam go przed światem bo nie chciałam, żeby ktokolwiek dowiedział się, że je mam.

Proszę o pomoc, bo to dla mnie bardzo bolesny temat...

Edited by marcelina1

Guest SooYoung

Pierwszy sen był odreagowaniem tej bolesnej sytuacji i podświadome przekonanie że to Twoja wina,

niepotrzebnie się o to obwiniasz, martwisz się i rozmyślasz że mogło być inaczej, ale widać Los ma dla Ciebie inny scenariusz, bądź dobrej myśli :)

Sen z tej nocy pokazuje twoje obawy co do posiadania dziecka - bardzo chcesz być matką ale teraz będziesz je za wszelką cenę chronić i ukrywać,

znowu pokazuje się Twój lęk że może czegoś nie dopilnowałaś, że przeoczyłaś coś i doszło do nieszczęścia,

nie na wszytko mamy wpływ, przeżywasz duży stres ale postaraj się popracowań nad tym, nie oczekuj nieszczęścia i nie wprowadzaj się w silne nerwy,

postaraj się cieszyć życiem i uwierz że Tym razem wszystko będzie dobrze, to w przyszłości pomoże Tobie i dziecku o które będziesz się starać