Skocz do zawartości

sen o pająkach


suzannah1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłam w rodzinnym domu u rodziców. Nagle mama mnie zawołała do największego pokoju i pokazała na ścianie dwa wielkie pająki. Nie ruszały się, nie chodziły, nic. Siedziały na ścianie w bezruchu. Jak się na nie patrzyło z pewnej odległości były naprawdę wielkie, ale kiedy się do nich przybliżyłam były wielkości dłoni niemowlęcia. Jeden po mojej lewej stronie był zwykłym pająkiem jakie możemy spotkać w domu. Okrągły odwłok i 4 pary cienkich nóżek. Natomiast drugi znajdujący się po mojej prawej stronie był bardziej okazały. Niewiele większy, ale za to z grubszymi nóżkami i odwłokiem. Przy tym większym była pajęczyna.

O dziwo nie bałam się tych pająków. Stwierdziłam tylko bez strachu, że trzeba je zabić, żeby nie niepokoiły mojej mamy. Obawiałam się tylko, że przez to, że są takie duże pobrudzą ścianę. I nagle mój 5-letni synek wziął jakiś przedmiot do ręki i zabił tego z chudszymi nogami. Dalej co się działo to już nie pamiętam...

Ogólnie rzecz biorąc wcale się nie bałam w trakcie tego snu. Pająki bardziej wzbudzały we mnie obrzydzenie, gdyż nie lubię wszelkich owadów. Jednakże chciałabym się dowiedzieć co taki sen może oznaczać, gdyż jak wstałam rano po raz pierwszy chyba w życiu postanowiłam skorzystać z sennika, a tam nie przeczytałam dobrych wiadomości. Jednak wiem, że każdy sen należy interpretować indywidualnie.

Jestem teraz w "niepewnej" sytuacji i mam dużo problemów prawnych, w których jestem głównym oskarżycielem, i finansowych.

Proszę o jakieś wytłumaczenie :)

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiem szczerze, że pająki zawsze oznaczają jakąś wiadomość w zależności w którą strone idą. Myślę że jeżeli śniły się Pani dwa pająki jeden duży, drugi mały to oznacza dwie wiadomości jedną duża a drugą mniejszą i pewnie chodzi o tą Pani sprawę prawną tylko niestety nie jestem w stanie Pani pomóc aby określić czy wiadomości są dobre czy złe bo pająki się nie ruszały. Mam nadzieje ze chociaz troche pomogłam, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, mam nadzieję, że to tylko wytwór mojej wyobraźni nie znaczący nic złego...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...