Jump to content

sen o pająkach


suzannah1985
 Share

Recommended Posts

Witajcie...

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że byłam w rodzinnym domu u rodziców. Nagle mama mnie zawołała do największego pokoju i pokazała na ścianie dwa wielkie pająki. Nie ruszały się, nie chodziły, nic. Siedziały na ścianie w bezruchu. Jak się na nie patrzyło z pewnej odległości były naprawdę wielkie, ale kiedy się do nich przybliżyłam były wielkości dłoni niemowlęcia. Jeden po mojej lewej stronie był zwykłym pająkiem jakie możemy spotkać w domu. Okrągły odwłok i 4 pary cienkich nóżek. Natomiast drugi znajdujący się po mojej prawej stronie był bardziej okazały. Niewiele większy, ale za to z grubszymi nóżkami i odwłokiem. Przy tym większym była pajęczyna.

O dziwo nie bałam się tych pająków. Stwierdziłam tylko bez strachu, że trzeba je zabić, żeby nie niepokoiły mojej mamy. Obawiałam się tylko, że przez to, że są takie duże pobrudzą ścianę. I nagle mój 5-letni synek wziął jakiś przedmiot do ręki i zabił tego z chudszymi nogami. Dalej co się działo to już nie pamiętam...

Ogólnie rzecz biorąc wcale się nie bałam w trakcie tego snu. Pająki bardziej wzbudzały we mnie obrzydzenie, gdyż nie lubię wszelkich owadów. Jednakże chciałabym się dowiedzieć co taki sen może oznaczać, gdyż jak wstałam rano po raz pierwszy chyba w życiu postanowiłam skorzystać z sennika, a tam nie przeczytałam dobrych wiadomości. Jednak wiem, że każdy sen należy interpretować indywidualnie.

Jestem teraz w "niepewnej" sytuacji i mam dużo problemów prawnych, w których jestem głównym oskarżycielem, i finansowych.

Proszę o jakieś wytłumaczenie :)

Pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Witam, powiem szczerze, że pająki zawsze oznaczają jakąś wiadomość w zależności w którą strone idą. Myślę że jeżeli śniły się Pani dwa pająki jeden duży, drugi mały to oznacza dwie wiadomości jedną duża a drugą mniejszą i pewnie chodzi o tą Pani sprawę prawną tylko niestety nie jestem w stanie Pani pomóc aby określić czy wiadomości są dobre czy złe bo pająki się nie ruszały. Mam nadzieje ze chociaz troche pomogłam, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie za odpowiedź, mam nadzieję, że to tylko wytwór mojej wyobraźni nie znaczący nic złego...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...