Jump to content

Śmierc, placz i zmartwychwstanie

Biustynka
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację mojego snu. Wiec tak jestem z moim chłopakiem od 3 lat, obecnie jest w innym miescie na studiach, ale na weekendy wraca. Dziś w nocy śniło mi się, że spotkał się z jakąs dziewczyną, a następnie został zamordowany przez kilku chłopaków. Ta dziewczyna była u niego, kiedy ją odprowadzał pod jej blokiem ( pamiętam numer 67), napadło go kilku chłopakow i strasznie pobiło. Przez cały ten sen płakałam i wspominałam wspolne chwile spędzone z moim chłopakiem. Ten sen był strasznie realny....potem był takjakby drugi, że to ja z nim byłam pod blokiem 67 i podeszli do nas ci chłopacy a ja próbowałam go bronic. Nie było w tym śnie, nic o tym czy mi się udało, ale raczej nie, gdyż znowu nie żył.a ja znowu płakałam. Najdziwniejsze było to, że nie znałam nawet daty jego pogrzebu, nie kontaktowałam się z jego rodziną ;/ kiedy mój stan był juz beznadziejny, zastanawiałam się gdzie w ogóle jest jego ciało, czemu ja nic o tym nie wiem. Pojechałam na miejsce jego śmierci, tam zeszłam w jakis chłodny korytarz i wsiadlam do metra. Zobaczyłam tam jego! Z blond wlosów mial ciemny brąz i był grubszy. Bardzo się ucieszyłam, gdy go zobaczyłam, ale on nie wykazywał radości, pytałam go jak to się stało, że nie żył, a teraz jest obok mnie. Odpowiedzial : Przestań. Nie chciał o tym rozmawiac. Potem strasznie mu się gdzieś spieszyło i biegliśmy...znowu trafiliśmy pod blok 67 i znowu ktoś chciał go zabic, jednak już nie mogłam trwac w tym śnie. Czułam się źlę, płakałam i czułam jak pęka mi serce, kiedy on umiera...dlatego obudziłam się. Po obudzeniu byłam cała spocona.zastanawiam się o co może tu chodzic. Proszę o pomoc!

jesteś bardzo zżyta z chłopakiem, liczba 67 ma na pewno jakieś znaczenie Pomyśl, czy czasem ta liczba nie pojawia się w jakiś sposób w Twoim lub jego życiu Sen wyraża strach o niego, o jego zdrowie Jest od Ciebie daleko więc nie wiesz co wtedy się z nim dzieje Ta niewiedza powoduje właśnie, że masz takie sny Myslę, ze nic mu nie grozi (umieranie oraz to ze we snie byl grubszy sa pozytywnymi znakami) Zwiastuja dobre zdrowie i szczescie Placz we snie w realu oznacz smiech :) Tak jak smierc we snie w realu oznacza dlugie zycie :)