Jump to content

Dziwny sen o niby-śmierci


mati121212
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Otóż śniłem o tym, że chciałem umrzeć, poprosiłem ojca o strzelenie mi w serce, działo się to u mnie w domu. Ojciec strzelił, strzał był bezgłośny, nic nie czułem. Po chwili zwaliłem się na ziemię, nie miałem siły mówić, wszystko było czarne, stan ten trwał chwilę, ale mogłem się podnieść. Pocisk przeszedł koło serca, przebił się, i wbił się w telewizor z tyłu. Obejrzałem się, szkoda mi było telewizora, szkoda mi było że chciałem tej śmierci. Po kilku chwilach pomimo rany czułem się normalnie. Nagle znalazłem się w moim gimnazjum, na bloku sportowym. Było tam pełno uczniów czekających na zajęcia. Matka była ze mną, powiedziała, żebym położył się na materacu, żeby moja agonia nie trwała długo, późniejsze chwile pamiętam jak przez mgłę. Czy to świadczy o jakimś zaburzeniu psychicznym? Co to znaczy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Mateusz

 

14 lat

Link to comment
Share on other sites

Guest Dharma

Nie to nie jest zaburzenie :) śmierć jest zapowiedzią głębszych zmian w naszym zyciu, byc może zmianę ta zapoczątkuje Twoj ojciec, mama wspomoże ..

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Masz rację, dokonała się zmiana. Ojciec, a pod jego wpływem mama zmienili nastawienie do mnie, traktują mnie poważniej i bardziej wierzą w moją samodzielność, tzn. wcześniej też wierzyli, tyle że teraz dają mi więcej okazji do okazania jej - kupno skutera, na którego mam od 4 mies. uzbierane pieniądze. Dziękuję i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...