Jump to content

Włosy.


XoskarsomX
 Share

Recommended Posts

Witam! Mój dzisiejszy sen jest dość dziwny, i nigdy jeszcze nie miałem takiego. A właściwie przedstawię dwa. Dzisiejszy i wczorajszy. Dwa mnie zdziwiły i ten z poniedziałku był całkiem miły. I dziwnym trafem cały poniedziałek był najlepszy jaki miałem w tym roku. Otóż:

Sen z poniedziałku:

Leżałem na niebieskim kocu, nie wiem gdzie, nie widziałem. A obok mnie w małej odległości malutki bobas, mógł mieć z pół roku, przez pierwszą chwilę spał, ale kilka sekund potem się obudził i zaczął się do mnie śmiać i wyciągać ręce, ale w tej chwili usłyszałem że woła mnie po imieniu jakiś damski głos. Nie wiem czyj, i spojrzałem się w stronę głosu, ale zanim odwróciłem głowę obudziłem się. Byłem po tym śnie dziwnie szczęśliwy.

 

Sen z dziś (wtorek):

Stałem za jakąś dziewczyną. Po włosach poznałem że to ta w której się kocham, niestety nie widziałem twarzy, ale na 99,9% to ona.. Ma długie czarne włosy, pięknie na prostkę uczesane. Nie wiem ja się na to mówi, jak od głowy do ziemi prosto, jeden przy drugim. Długie włosy za ramiona. Chciałem do niej podejść, ale nagle podniosłem rękę do głowy z pociągnąłem się za włosy za uchem, pociągnąłem mocno i wyrwałem trochę włosów, przyczepionych na sznurku z jednej strony, i z drugiego końca sznurka też były włosy. Nie wiem czemu, ale strasznie się przeraziłem że wyrwałem sobie coś z mózgu. Mam czarne włosy, wiadomo jak to prawie każdy chłopak, krótkie. Spojrzałem się jeszcze raz na dziewczynę, ona zaczęła się odwracać..... i się obudziłem. Tak to było.

 

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Sen 1: rozkwitną dobre emocje i miłość, pojawi się też zazdrość

Sen 2: miłość wysysa z Ciebie siły witalne i duchowe (to miłość toksyczna), co w końcu doprowadzi do utraty kontaktu z tą kobietą

Inne: to ostrzeżenie a nie przyszłość, pamiętaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...