Jump to content

ucieczka przed wilkami

wioletay
 Share

Recommended Posts

:k035: mialam dzisiaj ciekawy i zarazem straszny sen jezeli ktos moze go zinterpretowac to bardzo prosze o pomoc.

w ciagu snu nagle znalazlam sie przed lasem zemna byl ktos jeszcze jakas dziewczyna- nagle slysze dochodzace z lasu wycia grupy wilkow , oblatuje mnie strach i prubuje uciekac przez pole polna droga .Im dalej uciekam tym te wycia staja sie glosniejsze i ze strachu sie obudzilam .Jezeli ktos ma idee co moze to oznaczac to piszcie prosze . Pozdrowienia :zawstydzony:

Edited by wioletay

ktoś stoi Ci na przeszkodzie, nie ma skrupułów w stosunku do Ciebie Ale uciekasz więc to dobry znak Oznacza to, że uda Ci się przezwycięzyc problem A te dziewczyne znasz? cos wydarzylo sie w tym sni mmiedzy wami? Byc moze wlasnie ta osoba stanie Ci na przeszkodzie Nie znasz jej we snie wiec w realu moze symbolizowac osobe tez Ci obca a jednak mogaca Ci w jakis sposob zaszkodzic

no wlasnie ze niewiem kto to byl a ze w dniu codziennym mam 6 mc corke to podczas snu mialam uczucie zr musi mi sie udac bo moja mala czeka na mnie dziekuje za wytlumaczenie

Guest Varyvein

Moja interpretacja jest inna. Gdy tak gonią wilki, że ich nie widać, oznacza to nagłą potrzebę wzrostu intelektualnego i emocjonalnego dla Ciebie. To znaczy, że dojrzałaś duchowo. Nie należy się bać. To wycie wilków miało za zadanie sprawić, byś pamiętała o swojej duszy i rozwijała się.