Jump to content

sen o kotach


okean
 Share

Recommended Posts

Witam, bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu:

 

śniło mi się, że spałam w łóżku na dachu kamienicy. Na sąsiednich balkonach czy oknach przebywali ludzie. Po mojej lewej stronie była para w podeszłym wieku, kobieta powiedziała, że wykąpałaby mojego kota. Odpowiedziałam, że on jest czysty, domowy i się go nie kąpie. Ona na to, że to zależy od jego partnera, bo może mieć brudną sierść bliżej skóry, czego nie widać.

 

Wówczas mój kot (normalnie wykastrowany i niewychodzący na ulicę) wskoczył na murek i zszedł na dół. Po kilku minutach z obawą poszłam go szukać. Był na trawie i obwąchiwał, poznał na chodniku kotkę, zaczął miauczeć i pokazywać mi, że chce zostać. Gdy chciałam wziąć go na ręce, kotka zaczęła się zbliżać. Miała piękną, dostojną granatową sierść i czarne oczy. Nieopodal znajdowały się jeszcze ze 2-3 inne koty, ale siedziały spokojnie i obserwowały sytuację. Gdy pochyliłam się po kota, kotka wskoczyła na moje plecy, objęła mnie łapkami i zaczęła namiętnie lizać od dołu w kierunku szyi. Jej dotyk był miękki, ale silny, nie chciała puścić.

 

Jestem zaskoczona tym snem. Czy jest znaczeniem seksualnym związanym z potrzebą czułości, czy jednak ostrzeżeniem przed złymi zamiarami kogoś, na kim mi zależy?

 

będę wdzięczna za odpowiedź

Edited by okean
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...