Skocz do zawartości

czy będę nadal pracowała na swoim stanowisku?


zeli

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie dotyczyło czy zachowam dotychczasowe stanowisko - bo podobno mam "zwolnić" miejsce dla kogoś innego i szef może mnie przenieśc ( informacja nie do końca potwierdzona ), a ja bym chciała zostać tu gdzie jestem, zwłaszcza że zmiana mogłaby byc formąa degradacji.

Othala, Mannaz, Berkano ( wszystkie w pozycji prostej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sowilo92

wg mnie jesteś bezpieczna;)zostaniesz na swoim stanowisku, szef wykaże się, czlowieczeństwem:)) w stosunku do Ciebie i Cię oszczędzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jesteś bezpieczna;)zostaniesz na swoim stanowisku, szef wykaże się, czlowieczeństwem:)) w stosunku do Ciebie i Cię oszczędzi...

 

-dziękuję za interp-retację, jednak ja nie do końca mam pewność, w koncu Berkano zapowiada równiez zmiany i nowe etapy w życiu...

 

pozdrawiam

ps. może to emocje i niepweność tak mnie nakierowują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę, że stracisz tę pracę, ale z korzyścią, ponieważ zaraz po tym znajdziesz nową- lepszą, mimo ewentualnych trudności. Więc uważam, że zostaniesz przeniesiona, na początku może być ciężko, ale potem wszystko się ustatkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że ,zostaniesz w tej pracy,ale może byc tak że dadzą Ci nowe stanowisko,jakby Cię awansują i jeżeli tak będzie to będziesz z tego bardzo zadowolona,bo więcej zarobisz i rozwiniesz swoje zdolnosci twórcze.Jakbyś miała opiekowac się grupą ludzi.Proszę napisz jak to sie potoczyło(dla naszego doswiadczenia)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno odpiszę, a całość się wyjaśni w przeciągu 3-4 tyg.

moja interpretacja jest taka pośrednia między zaan a lavis, czyli przeniesiona, lekko niezadowolona z tego faktu, pewne trudności ale z czasem uznam, że nie była to najgorsza decyzja bo finansowo trochę mi się polepszy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zatem odpowiadam!!

Trochę długo to trwało ale sprawa się klarowała.

Otóż Sowilo92 BINGO!!

Nie przeniósł mnie, w zasadzie nic się nie zmieniło (finansowo też), ktoś inny musiał ustąpić miejsce dla "spadochroniarza";-)

pozdrawiam zeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale poczekaj chwilę ,bo jak dla mnie to wyraznie Runki mówia o awansie i podwyzce.Wszystko przed tobą(chyba że pracujesz w budżetówce -to Manaz się pokazała.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...