Skocz do zawartości

Burza, dziecko, ucieczka PROSZĘ O POMOC!!!


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

śni mi się, że jestem z moim dzeckiem na ulicy pomiędzy sklepami Wszystkie są zamknięte Widzę, że zbliża się burza NIebo robi się niebiesko szare i jest jedno białe tornado Nie widze żeby robiło szkody NIe pada deszcz, nie ma piorunów, błyskawic czy grzmotów Jest cisza i ogolny spokoj Ja próbuję schować się przed burzą ale te wszystkie sklepy są zamknięte Nagle widzę, że w jednym są jeszcze sprzedawczynie ale nie widzą mnie i też szykują się do zamknięcia sklepu W ostatniej chwili zauważam, że powoli zamykany jest salon gier i udaje mi się wślizgnąć do niego KIedy pomieszczenie jest zamknięte ja mam z każdej strony ścianę i nie mogę się wydostać z niego (nie próbuję nawet), ale wydaje mi się że zaczynam się lekko dusić ale jakby ze strachu, panikuje

 

Za chwilę zmiana scenerii i znowu śni mi się ta sama burza, dopiero nadchodząca, ale we śnie jest moja mama Mojej mamie udaje się szybko schować a ja z dzieckiem probuje biec ale nie moge, tzn, przesuwam się do przodu ale bardzo powoli, jakby mnie cos ciagnelo do tyl i uniemozliwialo bieg

 

Ostatnio w ogole mam same takie sny, rozne, w ktorych uciekam przed czyms co mi grozi

 

Ogolnie w zadnym z tych snow synek nie odgrywa zadnej wiekszej roli Po prostu jest, nic sie z nim nie dzieje, nic mu ogolnie nie grozi ale ja zawsze go pilnuje On jest wesoly i spokojny, nieswiadomy niebezpieczenstwa

 

 

Niedlugo mam rozprawe w sądzie dotyczaca mnie, dziecka i mojej mamy I jak to mama baaardzo martwie sie o dziecko i z natury jestem panikara Nawet maly problemik powoduje, ze odrazu szukam wyjscia i panikuje, zeby nie przerodzil sie w cos powaznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...