Skocz do zawartości

teatr- przedstawienie


marietka

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że siedziałam w kinie w moim mieście, w którym niekiedy też są odgrywane przedstawienia. Były tam młode sławne aktorki, które się chyba ze mnie naśmiewały. Potem okazało się, że ja wraz z 2 dziewczynami gram jakieś przedstawienie. Byłyśmy przebrane podobnie do Gejsz Japońskich. Nie wiedziałam co mam robić, a na widowni był chłopak, który mi się podoba. Improwizowałam. Była to tragedia, bo jedna z nas umierała. Nie było żadnych rekwizytów, tylko my trzy i ja w dodatku zagubiona. tylko jedna z nas mówiła tekst, więc nie miałam żadnych kwestii do mówienia. Miałyśmy udawać, że płaczemy po stracie koleżanki(jedna z nas umierała). Wychodziło mi to nienaturalnie. Potem miałam się bić z tą drugą koleżanką, która mówiła cały tekst. Czułam, że mam rozmazaną cała pomadkę na twarzy aż po samą szyję. Śmiałam się, bo wyglądało to dość dziwnie, ale tamta była poważna. Biłyśmy się, potem przerwa w śnie i nie wiem co było potem w teatrze. Scena przeniosła się na krętą uliczkę która szła ku górze. Podążali nią wszyscy widzowie wraz z aktorami. Rozdawano autografy. Widziałam po drodze tego chłopaka szedł sam i zatrzymał moją koleżankę ze sceny by ta dała mu autograf. Na mnie się nawet nie spojrzał, a jak jak gdyby nigdy nic, poszłam dalej sama. Nie odczuwałam wtedy nic a powinno być mi przykro. Czy wie może ktoś co to może znaczyć? Była bym bardzo wdzięczna za pomoc, bo ten sen wydawał mi się dość dziwny, w prawdzie jak każdy sen, ale zależy mi na tym, alby wiedzieć co on może od zwiercedlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawienie teatralne jest dobrym snem, wrozy spelnienie zyczen! Moze wlasnie spaelnia sie zyczenia zwiazane z tym mezczyzna tylko musisz byc soba bo ten mezczyzna wlasnie taka chce Cie spotkac! Czesto nie jestes soba probujesz grac inna osobe i moze Ci to nie wychodzi najlepiej tak jak w snie nienaturalnie! Zycze powodzenia i badz soba :):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...