Jump to content

Chłopak...szkoła


kzz96
 Share

Recommended Posts

Od pewnego czasu zawsze w moim śnie pojawiał się pewien chłopak. Przez ostatni tydzień w ogóle mi się nie śnił. A teraz znowu.

 

Było więc tak, że w mojej szkole miał zagrać zespół Wilki. Wszyscy czekali na korytarzu przy szatniach, żeby wejść na halę. Ja szukałam mojej koleżanki, ona stała i pisała coś w telefonie. Zauważyłam, że koło niej stoi ten chłopak z kolegami. Udałam, że go nie widzę i podeszłam do koleżanki zadając jej jakieś pytanie. On przybliżył się do mnie, oparł się plecami o ścianę i powiedział mi słodkim głosem "siema". Ja taka trochę zniesmaczona odpowiedziałam "yyy... siema" On uśmiechną się łobuzersko i wchodziliśmy na halę. Ja miałam być w grupie z koleżanką, ale przydzielili mnie do grupy z nim. Dalej sen się skończył.

 

Odnośnie tego chłopaka. On mi się podobał jakiś czas temu, pisałam z nim i było wszystko miło. Jednak pewnego dnia on chamsko powiedział że nie chce ze mną już w ogóle gadać, a teraz w szkole non stop się na mnie patrzy. On strasznie zranił mi serce.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Masz tego typu snu, ponieważ masz sprzeczne uczucia. Z jednej strony on Ci się podoba, z drugiej strony Cię zranił i sprawa do tej pory jest niewyjaśniona. Uważam, ze niezwłocznie powinnaś podjąć próbę porozmawiania z nim, jeśli uważasz, że jest tego wart. A jeśli nie jest, to zastanów się, czy warto o nim w ogóle myśleć i marzyć na jego temat?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...