Skocz do zawartości

List


BETT

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o i nterpretację mojego snu. Sniło mi się ,że otrzymałam list od mojego partnera i informował mnie w nim o tym, że nie może być już ze mną ponieważ nie ma już pieniędzy. Było w nim więcej powodów,ale jakoś mniej znaczących ponieważ zapamiętałam tylko "to".

Poza tym list był napisany na kilku kartkach bloku rysunkowego , a pismo było na poziomie dziecka z I klasy.

Bardzo prosze o interpretację tego snu...

Pozdrawiam:prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o i nterpretację mojego snu. Sniło mi się ,że otrzymałam list od mojego partnera i informował mnie w nim o tym, że nie może być już ze mną ponieważ nie ma już pieniędzy. Było w nim więcej powodów,ale jakoś mniej znaczących ponieważ zapamiętałam tylko "to".

Poza tym list był napisany na kilku kartkach bloku rysunkowego , a pismo było na poziomie dziecka z I klasy.

Bardzo prosze o interpretację tego snu...

Pozdrawiam:prosi:

 

zakładam że jesteś w związku.

myślę że twój partner nie czuje się dobrze z powodów które sam napisał, czuje się biedny i dlatego rozważa nawet wycofanie się ze zwiazku,

ponieważ czuje się przytłoczony problemami i nie chce Cię nimi obarczać.

faceci tak czasem mają, może to być jednak tylko wymówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem list jest tu tylko symbolem i nie koniecznie musi oznaczać to, że Twój partner czuje się biedny.

Taki sen może być też wynikiem tego, że jest jakaś inna wiadomość, informacja, której z jakiś powodów nie chcesz dopuścić do swojej świadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,rozwazam to...Duzo sie w moim zycu ostatnio wydarzyło , a mój partner jest chyba tylko tłem w tej całej sytuacji. Jestem z nim praktycznie 24/h odizolowana od mojego domu , rodziny,moich wszystkich znajomych.

Kłopoty finansowe i nie tylko, nawet nie moge szczerze o tym porozmawiać i dlatego te sny...Myślę, że to stresy i obciązenie nimi w ciagu dnia wpływają na nie....

Bardzo Ci dziękuję, Pysiaczku :) i goraco pozdrawiam!

BEET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

A ja myślę, że ten sen to odzwierciedlenie Twojego strachu, że ten związek nie pociagnie długo. A kłopoty finansowe wiążą się z Tobą, a nie z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...