Skocz do zawartości

Wąż


ehellon

Rekomendowane odpowiedzi

snami zajmuje sie od niedawna, wiec moja interpretacja moze byc nietrafna.

Akurat ja odbieram ten sen jak w nast. sposob: po 1 masz poczucie zagrozenia. Wąż to siła, ale tez podstepność, zagrozenie- zeby,syk. Ty sie go bales, uciekales. moze czegos, a moze raczej kogos sie obawiasz?jestes w niekomfortowej sytuacji, ktora cie przerasta? nie wiem co moze znaczyc dla ciebie kolor zolty. Kolor ten symbolizuje: łączenie, cementowanie, asymilowanie, pomnażanie, rozrastanie, rozpoczynanie, inicjowanie, oraz: ostrożność, tchórzliwość. Moze symbolizuje osobe, ktora broniac sie atakuje?

Co o tym myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem identyczny sen. Wąż także był w kolorze żółtym ale bez zębów.

Dzień później miałem małą bujkę w barze z osobą, której strasznie nienawidzę.

Nie wiem czy to miało jakiś związek z tym snem... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałam już drugi sen w tym miesiącu o wężach. Ten ostatni był dziwny i straszny. Śniły mi się węże, które były w czymś w rodzaju gniazd. W każdym "gnieździe" był jeden wąż , mały, cieńki ,koloru rdzawego. Podchodziłam do każdego i pokazywałam je mojemu małemu synkowi. Wszystkie były spokojne, tylko ostatni był agresywny, długi i cieńki. zaczął sie do nas zbliżać i chciał nas ukąsić. W obronie przed nim wbiłam w niego mały nożyk, na nim go podniosłam i wyrzuciłam. O mały włos co mnie nie ugryzł w udo. Odrzuciłam go, wzięłam synka i uciekłam. Obudziłam się bardzo przestraszona. Sen był krótki, bardzo realny. Bardzo proszę o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...