Jump to content

Proszę o interpretację snu - była kobieta


nieszczęśliwy
 Share

Recommended Posts

Miałem baaaardzo dziwny sen. mianowicie przyśniła mi się moja była kobieta, którą nadal kocham. spotkaliśmy się w jakimś lokalu, nie widziałem tam żadnych ludzi, ona usiadła przy moim stoliku i powiedziała, że miała w sobotę do mnie wrócić, ale że nie mogła i żebym jeszcze trochę poczekał, dał jej jeszcze trochę czasu. miała przy tym prawdziwy, szczery uśmiech, mówiła swoim ciepłym głosem i ja też byłem szczęśliwy, bo zrozumiałem o co jej chodzi. a w życiu - cóż - nie jesteśmy razem od ponad 3 miesięcy i nie utrzymujemy ze sobą kontaktów. przykra sprawa. dlatego proszę o interpretację tego snu. co on może oznaczać??? proszę o jak najszybszą interpretację.

P.S. jestem w innym związku. a kolejnej nocy przyśniło mi się, że dzwoniłem do byłej żebyśmy się spotkali, (wydaje mi się, że mieliśmy ustalone, że wracamy do siebie) a ona "zdecyduj się: albo ja albo ona, ja już się dobrze zastanowiłam i podjęłam decyzję". Straszne mnie ten sen męczy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Te sny są efektem obwiniania się o rozpad poprzedniego związku i niespełnienia w obecnym. W tym pierwszym śnie jest dobra wróżba dla Ciebie, która oznacza, że za jakiś czas, niedługi, będziesz gotowy do pokochania kogoś ponownie. Z drugiej strony, drugi sen wskazuje na to, że musisz się sam ze sobą rozliczyć, czy byłeś z tamta dziewczyną szczery, powinieneś sam przeanalizować wszystko i porozmawiać o tym z kimś mądrym. Jeśli tego typu sny się powtórzą, daj znać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...