Jump to content

Problem z amuletami i talizmanami


burnitblueroses
 Share

Recommended Posts

Zawsze amulety mi pomagały.. aż do ostatniego tygodnia. Zaczeło się od tego , że zawiązane na supeł zaczeły mi same spadac , czym się za bardzo nie przejełam. Kiedyś mogłam w nich spac jednak ostatnio nie wytrzymywałam w żadnym nawet chwili. Czasem skóra robiła mi się czerwona (Prosze jednak nie piszcie, że to alergia, bo nie chodzi mi tylko o to jaka była moja reakcja fizyczna ale i oto jaka była psychiczna). A Psychiczna była taka , że gdy postanowiłam ich przez pewien czas nie nosic, bezczynnie wiszące na ścianie też mi przeszkadzały. Gdy byłam w tym samym pomieszczeniu miałam uczucie ciężkosci, lekkiej paniki i czegoś podobnego do frustracji. W końcu poprosiłam znajomą o przechowanie ich na jakiś czas. Jestem ciekawa czym to mogło byc spowodowane. Dziękuje za odpowiedzi..

Link to comment
Share on other sites

Czerwona na zasadzie odparzeń/ucisku czy czerwona poparzona? Wątek o poparzeniach pojawiał się wielokrotnie, oznacza w skrócie, że wisiorek działa i Cie chroni równocześnie wytwarzając dużo ciepła, nieraz do wypalenia. Przy atlantach częste zmiany skórne, dotyczą oczyszczania. Daj znać co to za amulety, z czego zrobione. Ta ciężkość w pokoju, to gdy energie się kłócą, z amuletami raczej nic się nie dzieje ot tak, więc to raczej coś przyszło Cię odwiedzić. Czy jeśli raz się nie wyspałaś to wyrzucasz łóżko albo pościel?

Z tego co JAK DOTĄD napisałaś, oddanie ich było najgłupszym rozwiązaniem, ale, że szczegółów brak to się zobaczy co tam dalej.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio amulety znów pojawiły się w moim domu, narazie nosiłam tylko raz i j nic mnie zaniepokoiło. Co do plam raczej chodziło o poparzenie, czyli działają. Dziękuje za informacje. Dopiero zaczełam interesowac się ezoteryką, więc jakbyś mogła mi pomóc i powiedziec jak mogę się chronic przed tym jak "coś przychodzi mnie odwiedzic". Bo raczej nie wspominam tego mile. Jeszcze raz dziękuje...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

A może warto by było oczyścić dom z niskich wibracji, bytów.?

Zakup pukiel białej szałwii i wiązkę sweet grass, najpierw odpal pukiel białej szałwii i okadzaj dokładnie mieszkanie, wizualizując swą intencję oczyszczenia, a następnie odpal wiązkę sweet grass, i myśl nad tym jak pozytywna, ciepła energia wypełnia twe mieszkanie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...