Skocz do zawartości

Problem z amuletami i talizmanami


burnitblueroses

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze amulety mi pomagały.. aż do ostatniego tygodnia. Zaczeło się od tego , że zawiązane na supeł zaczeły mi same spadac , czym się za bardzo nie przejełam. Kiedyś mogłam w nich spac jednak ostatnio nie wytrzymywałam w żadnym nawet chwili. Czasem skóra robiła mi się czerwona (Prosze jednak nie piszcie, że to alergia, bo nie chodzi mi tylko o to jaka była moja reakcja fizyczna ale i oto jaka była psychiczna). A Psychiczna była taka , że gdy postanowiłam ich przez pewien czas nie nosic, bezczynnie wiszące na ścianie też mi przeszkadzały. Gdy byłam w tym samym pomieszczeniu miałam uczucie ciężkosci, lekkiej paniki i czegoś podobnego do frustracji. W końcu poprosiłam znajomą o przechowanie ich na jakiś czas. Jestem ciekawa czym to mogło byc spowodowane. Dziękuje za odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwona na zasadzie odparzeń/ucisku czy czerwona poparzona? Wątek o poparzeniach pojawiał się wielokrotnie, oznacza w skrócie, że wisiorek działa i Cie chroni równocześnie wytwarzając dużo ciepła, nieraz do wypalenia. Przy atlantach częste zmiany skórne, dotyczą oczyszczania. Daj znać co to za amulety, z czego zrobione. Ta ciężkość w pokoju, to gdy energie się kłócą, z amuletami raczej nic się nie dzieje ot tak, więc to raczej coś przyszło Cię odwiedzić. Czy jeśli raz się nie wyspałaś to wyrzucasz łóżko albo pościel?

Z tego co JAK DOTĄD napisałaś, oddanie ich było najgłupszym rozwiązaniem, ale, że szczegółów brak to się zobaczy co tam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio amulety znów pojawiły się w moim domu, narazie nosiłam tylko raz i j nic mnie zaniepokoiło. Co do plam raczej chodziło o poparzenie, czyli działają. Dziękuje za informacje. Dopiero zaczełam interesowac się ezoteryką, więc jakbyś mogła mi pomóc i powiedziec jak mogę się chronic przed tym jak "coś przychodzi mnie odwiedzic". Bo raczej nie wspominam tego mile. Jeszcze raz dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A może warto by było oczyścić dom z niskich wibracji, bytów.?

Zakup pukiel białej szałwii i wiązkę sweet grass, najpierw odpal pukiel białej szałwii i okadzaj dokładnie mieszkanie, wizualizując swą intencję oczyszczenia, a następnie odpal wiązkę sweet grass, i myśl nad tym jak pozytywna, ciepła energia wypełnia twe mieszkanie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...