Skocz do zawartości

Pomoc


Arivo

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszono mnie o pomoc w pewnej sprawie .........i pytania

 

1.Kiedy to będzie (możecie podać datę w przybliżeniu)

2. w czym będę pomagać

3.Co już zrobiłam w tej sprawie... (jak to wygląda,kolor,może uda się kształt)

 

Sama jestem ciekawa jak to Tarot pokarze .....:slonko:

Zdolniachy z Was....życzę powodzenia:spoko:

....odpowiedź...

Poniedziałek 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

W czym będziesz pomagać...

 

Kurde.... ale zapodałaś....

4 mieczy,królowa buław pustelnik...

 

Pierwsze co mi się skojarzyło, a za co mnei chyba wśmiejesz...

 

Przygotowania do stypy ... ktoś zmarł i zostałaś poproszona o pomoc... moze... ( nei wiem skąd to... :hahaha:)

 

 

dobra probuje dalej, najwyzej ;o)

 

Kiedy...?

Myślę, że do 5 dni, czyli dokładnie środa - przyszły tydzień. Kapłan

co już zrobiłąś w tej sprawie?

as buław, pustelnik(o), śmeirć, as denarów

 

Myślę, że moze finansowo też coś pomgłaś... jakaś kwota pienięzna...ale to nei wszystko.. tylko nei wiem co jeszcze hmm.... coś już może zmieniłaś...kurde, nei wiem...:icon_mrgreen: cinżko sprawo ino...:icon_mrgreen:

Edytowane przez sheina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

o, czyli jednak moglam dalej..?:D moze mi intuicja w koncu rusza :lol: smialam sie poniewaz za duzo wesolych emotek w poscie stad takie wnioski... ze chyba zgupłam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wrzucam, potem pomyślę ;)

 

Paź Buław 10 Buław Kochankowie/przełożenie

Poproszono Cię o to, bo ten ktoś sobie by nie poradził (10 Buław jest mu bardzo ciężko) a Ty świetnie się do tego nadajesz ..

 

1.Kiedy to będzie Królowa Monet, jak nadejdzie na to odpowiedni czas, raczej jakaś okrągła liczba, między 30 majem a 1 czerwcem. Ewentualnie jutro.

 

2. w czym będę pomagać 5 Mieczy Mag Też mi się z pogrzebem kojarzy, ogólnie z prowadzeniem rozmów z kimś, przygotowaniem poczęstunku, organizowaniem czegoś

 

3.Co już zrobiłam w tej sprawie Królowa Mieczy Słońce Nagadałaś się ,może już coś załatwiłaś formalnego, może miałaś jakieś zawiadomienia powysyłać?

jak to wyglada Diabeł

kolor 2 Miecze Chyba niezbyt ważny w tym "czymś"..

 

może uda się kształt 10 Monet ma okrągły element, lub elementy symetryczne..dotyka się tego

 

ewentualnie jakaś potrawa na ciepło w planie...pomyślę jeszcze

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Czym będziesz pomagać

Zmartwychwstanie, IV kielichów, As Buław - podnoszenie, pociecha, nowy świat, odnowienie, życie po śmierci, wypadek, duchowa pustka, niechęć, mieszana radość niedostrzeganie rozwiązań....

nie wiem... to coś związane z emocjonalnością, duchem, z blokadą w rozwoju, z umysłowym otępieniem, osoba uwięziona we własnym ciele,

Zapytałam komu pomagałaś - Wyszła Sprawiedliwość i IV denary - to owiane tajemnicą, osoba ma zamknięte oczy więc może jest w śpiączce?

Gdzie jest ta osoba - VII kielichów, Rydwan (o) - między harmonią i dysharmonią, między równowagą i chaosem, w psychiatryku? gdzieś zawieszona w czasie,

Kiedy to będzie - w ciągu dwóch miesięcy między X a XXI dniem

Co już robiłaś w tej sprawie - II mieczy, Kapłan(o) - ta sprawa jest związana z chorobą, w tym pomagałaś

 

Trudne... nie powiem;/ Tyle zdołałam wycisnąć z siebie

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbujcie....ćwiczenie jest niby proste:icon_mrgreen:....fajne karty macie wszyscy....każdy aspekt pokazały...stypa to nie jest ....:usmiech: ani opieka nad dziećmi czy innymi osobami....krążycie blisko....ooooch szalenie lubię czytać Wasze posty...:zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem Wam....zrobiłam coś rękoma ...manualnie.....połóżcie na to karty.....:_buzki:

to podpowiedź do 3 pytania....

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Co arivo, poproszona o pomco wykonała manualnie..?

7 kijów, rycerz mieczy, giermek bułwa, 8 kileichów..

mamo.... jak ktos odganie na podstawie tych kart to mu pogratuluje i ucałuje stopy...

 

hm... : Wg mnie, zrobiłaś ... to coś na pewno stoi... na pewno jest długie... ( Jezuu jak to zaczyna brzmieć...) nie to mialam na mysli nie! - iii...na pewno jesy twarde...błyszczące... i patrze na to słonko OLi... ANIOŁEK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co arivo, poproszona o pomco wykonała manualnie..?

7 kijów, rycerz mieczy, giermek bułwa, 8 kileichów..

mamo.... jak ktos odganie na podstawie tych kart to mu pogratuluje i ucałuje stopy...

 

hm... : Wg mnie, zrobiłaś ... to coś na pewno stoi... na pewno jest długie... ( Jezuu jak to zaczyna brzmieć...) nie to mialam na mysli nie! - iii...na pewno jesy twarde...błyszczące... i patrze na to słonko OLi... ANIOŁEK?

:hahaha::hahaha::hahaha:ale się uśmiałam....Eywa....ciepło,ciepło.....jest na pewno twarde i błyszczące i długie....no dłuższe niż szersze.....:*dobrze Ci idzie.....:_okok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

ja juz chyba wiem....

 

Ty najzwyczajnei w swiecie zrobiłaś komuś laskę, cos do podpierania - wyrzezbilas ja bo ten pustelnik opiera sie o laske, aaaaa na innych kartach mam same kije... ktos je dzwiga.... :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nowe karty trzeba położyć:P co ja mam wywnioskować z II mieczy i Kapłana;/:mysli::mysli:

jutro

 

 

Eywa ma 8 kielichów, ja też miałam:mysli:

Edytowane przez Katamaradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arivo chetnie sie dolacze i karty jutro rozloze..ale dlaczego cwiczenie jest juz zamkniete??:(

 

czarnulko..

.Sama jestem ciekawa jak to Tarot pokarze .....

Zdolniachy z Was....życzę powodzenia

....odpowiedź...

Poniedziałek 20:00

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

1.Kiedy to będzie (możecie podać datę w przybliżeniu)

 

2 denary, as buław

 

na przełomie hmm maja i czerwca , koncówka maja blisko czerwca?? ten buław mi się z ciepłem kojarzy i rozkwitem takze koniec maja jakoś xD

 

2. w czym będę pomagać

 

o kurde .. 6 kielichów-umiarkowanie, rycerz denarów-głupiec, pustelnik-7 denarów

 

ułatwia pracę, cos praktycznego, np oczyszczanie czegoś? hah to umiarkowanie mi sie kojarzy z przywracaniem rzeczom prawdziwej postaci ) pustelnik zas, z buszowaniem w starych rzeczach

 

3.Co już zrobiłam w tej sprawie... (jak to wygląda,kolor,może uda się kształt)

 

9 buław - cos podłuznego rycerz den. - kolor żółty, beż

 

oj :olaboga: cienko to widze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kiedy to będzie (możecie podać datę w przybliżeniu)

Rycerz bulaw-9 mieczy

Mysle,ze bedzie to za tydzien,góra dwa.

 

2. w czym będę pomagać

Sad-Król mieczy

Skojarzylo mi sie z kosciolem,sadem,koszyczkiem no i jest jakis mezczyzna,ale to na pewno nie jest nic przykrego,mysle,ze sprawi ci to wiele radosci.

 

3.Co już zrobiłam w tej sprawie... (jak to wygląda,kolor,może uda się kształt)

Diabel-Rycerz monet

Analizujac swoje karty skojarzylo mi sie,ze bedziesz cos tworzyc..to pewne,moze jakas figurke,posag.To cos na bank jest twarde,dlatego skojarzyla mi sie rzezba,dekorowanie..to cos jest dosyc duze,albo i malutkie.A moze to sa skrzydla?,ogon,

 

Aha i mam jeszcze jedno skojarzenie.To mezczyzna poprosil cie o ta pomoc,ktos wazny.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze ktoś się dołączy:_mysli:...

Jeżeli nie, to dzisiaj odpowiedź trochę wcześniej o 19:00

Gdyby jednak Ktoś był chętny to ....odpowiedź dam jutro o 18:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Kiedy to będzie (możecie podać datę w przybliżeniu)

Moc-może za 2 do 11 dni

2. w czym będę pomagać

Paz monet-4 buław-organizacja imprezy..moze dla uczniów coś typu ..urodziny..koniec roku

3.Co już zrobiłam w tej sprawie... (jak to wygląda,kolor,może uda się kształt)

Kochankowie-dokonałas wyboru może już cos zamówiłaś

Kolor-as kielichów-jasny biel może błekit

Kształt-3 buław-to coś bardzo wysokiego,prostego,może z warstw…

 

 

Mi wyszedł tort niebieski ….hi hi..jestem ciekawa bardzo

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arivo poczekaj momencik:P położyłam karty na nowe pytania do tego. momencik, dobrze, ogarnę się nieco:)

 

ciężko, zasugerowałam się tą laską, cholera:_uoeee:

 

do czego służy - X denarówm Król mieczy, As denarów - do wzbogacania, do utrzymania równowagi, do trzymania w dłoni (mieści się w dłoni), do stabilizacji; wzmocnienia siły, odciążania

 

z czego to jest - Siła, IX mieczy, IV miecze - nie ze skóry, nie z kamienia,może to kształt energetyczny, bo przeczy stałości i jakby się wyczerpuje, zużywa się, jakby nadane przez kogoś kto się na tym zna, z czym można chodzić, wtłoczone w ciało (myślę o jakiejś energii)

 

jakie ma kolory - Kochankowie, Paź mieczy, VI kielichów - kolory ziemi, nie jaskrawe, nie sztuczne, nie złote nie białe;

 

kształt - IX kielichów, V kielichów, Królowa Buław - podłużny lecz nie dużym stabilny,

dla kogo - Umiar, V denarów, śmierć - dla kogoś komu brak równowagi, kogoś biednego umysłowo lub fizycznie cierpiącego, potrzebującego pomocy duchowej, odnowy, zmiany, odrodzenia,

gdzie się tego używa - VI mieczy, Paź Buław, Cesarzowa - w przestrzeni otwartej, w nocy, nie po to by siętym zasłaniać lecz aby czegoś dodać np mocy,

 

może to jest medalion, amulet, łapacz snów, ew. takie coś drewniane co stuka na wietrze i ma głuchy odgłos, ma kilka elementów składowych ale nie jest kolorowe, jest jakby w stylu retro, to się kojarzy z wiatrem, to ma służyć myśleniu, reflekcji, skupieniu.

 

jestem strasznie ciekawa co to:)

zdążyłam przed 19stą:)

Edytowane przez Katamaradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani....trochę mi pomieszano plany....ale tak szybciutko.....

Z perspektywy widzę,że jednak było trudne....dlatego za fakt podjęcia się uczestnictwa w ćwiczeniu daję wszystkim punkty...:)

Jeżeli uda mi się dzisiaj opisać Wasze interpretacje to to zrobię....jak mi czasu braknie to jutro....

 

Jesteście świetne.....

 

 

Poproszono mnie o wykonanie dekoracji i dekorowanie Ołtarza na Boże Ciało....stąd ten Arcykapłan i pustelnik....8 pucharów świetnie to pokazała wchodzenie po schodkach ....kiegy 3 czerwca.... a co zrobiłam....wkleję Wam link........Jest twarde robione ze styropianu,malowane i lakier.....nie mam słów podziwu.... :bukiet::bukiet::bukiet:

 

co to jest.....serce zdjęcie w albumie na miom profilu....

 

jeszcze nie jestem biegła wklejanu zdjęć...sory....

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arivo, jakie serducho:)!!!!!!!

chciałam napisać, że to coś jest z niestałego materiału, co się zużywa;/ a potem pomyślałam o tej energii i mnie zbiło z tropu.

znów kulą w płot:P

ale bardzo rozwijające ćwiczonko

Dzięki Arivo:)

Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dharma

ło matkooo co jedno ćwiczenie to klapa klops :D:zalamka:

 

gratuluje dziewczyny!! :D

 

ale to piekne Arivo!!

Edytowane przez Dharma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy stawiam na 2 czerwiec

Przygotowania do ślubu

Coś niebieskiego,żółtego lub czerwonego na początku skojarzenia miałam z podwiązką,ale jak manualnie to może podziękowania dla rodziców.Wyszła mi kapłanka,która ma w rękach rulon i tak mi się z tym skojarzyło;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od początku .....

Eywa ....najblizej dnia...pisałaś o środzie...a to w czwartek....znowu utrafiłaś w twarde ,błyszczące i długie...

 

Ola ...faktycznie zawsze mi mówią,że sobie poradzę,czas również utrafiony,kształt też blisko....brawo...jak zawsze

 

Katamaradze...krążyłaś wokół duchowości.... emocjonalności ...uwięzione w ciele,wtłoczone w ciało...kształt podłużny...pięknie

 

Dharma....z datą super i kolor żółty też się zgadza...przywracanie rzeczom prawdziwej postai....blisko....nie przywracałam ale rzeźbiłam....oj byłam cała biała jak bałwan....hahahaha

 

Czarna z datą też bez problemu....trafione....Skojarzylo mi sie z kosciolem,...no i jest jakis mezczyzna,ale to na pewno nie jest nic przykrego,mysle,ze sprawi ci to wiele radosci.

skojarzylo mi sie,ze bedziesz cos tworzyc..to pewne,moze jakas figurke....To cos na bank jest twarde,dlatego skojarzyla mi sie rzezba,dekorowanie..to cos jest dosyc duze, A moze to ,ogon,hahahah....a to płomień pokazało...czarna najwięcej utrafiła....

 

Dezire...Moc-może za 2 do 11 dni...data bardzo ładnie....to coś bardzo wysokiego,prostego,może z warstw…tak styropian,farba,lakier...

 

chyba już wszyscy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka jeszcze wskoczyła....data blisko....i kolort....żółty i czerwony.... brawo

 

Dziękuję za uznanie...zrobię Wam zdjęcie ołtarza ....a serce będzie miało jeszcze koronę cierniową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe, karta Diabła na przystrojony ołtarz ;)

A 5 Mieczy już kilka razy pokazało mi miejsce, gdzie jest wzrok skupiony na nim (na tym miejscu).. coś jest w centrum a ludzie się przyglądają - to karta:

 

Initiatory Golden Dawn

Edytowane przez olkacool
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku teraz skojarzyłam, że karty mi jak byk pokazywały ołtarz. ciągle się zastanawiam co oznaczają te postacie jak posągi - siedzące - ale nic mi to nie mówiło i dużo kart z przestrzenią miałam,Cesarzowa świetnie to pokazała. zbyt powierzchownie mam te interpretacje;/ czas pomedytować;p

kolor z KOchanków to oczywiście czerwony!!

a dla kogo jest przeznaczony?? v denarów, Umiar i Śmierć - dla kogoś kto cierpi, dla kogoś kto pragnie, dla kogoś komu wnętrze umiera.

jakie to proste kiedy wiadomo jaka jest odpowiedź.

Buziaki dla Arivo.

fajne ćwiczenie

no idea ołtarza zaje.... świetna:)

Edytowane przez Katamaradze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....czarna na profilu moim jest zdjęcie serca.....to zrobiłam.....a ołtarz zrobię dopiero w czwartek w Boże Ciało.....

 

Wkleiłam link, ale tylko mój profil się zaznaczył....musisz szukać ....ale powinnaś od razu je zobaczyć....jest w albumie

Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dziewczyny!!! Szkoda, że nie załapałam się na to ćwiczenie, no ale tak to jest jak się siedzi w pracy rano i wieczorem.

 

A z Ciebie, Arivko moja kochana, utalentowana bestyjka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...