Jump to content

Sen, gdzie sam nie wiem dokładnie o co chodzi


MALZRA
 Share

Recommended Posts

Pamiętam niej więcej jeden sen na cały kwartał i nie wiem nawet czy jestem przekonany do końca o przekazie wyższym w snach jednak sądzę że moja podświadomość też mogła chcieć mi coś powiedzieć. Dzisiejszy sen był inny niz wszystkie. Można powiedzieć że śniłem go przez jakąś godzinę nawet jak już byłem półprzytomny i chciałbym poznać jego znaczenie.

A było to tak

Pamiętam miejsce było położone obok jakiejś plaży z bezkresnym morzem. Całość snu nie jestem pewien ale mogła trwać kilka dni bo pamiętam że wracałem do czegoś jakby hotelu do którego wchodziło się po kamiennych schodach z plaży. Hotel był dość luksusowy ale nie pamiętam o nim szczegółów. Pora roku przypominała lato(temperatura).

Jeśli chodzi o akcję to pamiętam tylko 2 osoby mnie i jakąś dziewczynę. Przez cały sen i półsen byłem przekonany że następnego dnia ma się odbyć nasz ślub jednak nie mogłem sobie przypomnieć okoliczności jak do tego doszło i wiedziałem że mam jakieś niejasne wątpliwości. Wydawało mi się wtedy że jest to tak jak by zaaranżowane małżeństwo bo dziewczyna pojawiła się raz na plaży gdy o czymś myślałem ale była skrępowana i uciekła( nie czuła się pewnie w moim towarzystwie i nie odezwała się ani słowem). Cała akcja urwała się w momencie gdy poszedłem spać w hotelu.

 

Nie mam pojęcia czy to szalona akcja mojego mózgu może i po samym przebudzeniu ale jeśli ktoś by sie czegoś w tym doszukał to było by fajnie i ciekawie i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest Varyvein

Myślę, że sen zwiastuje nowe emocje i pozytywne uczucia, które wykwitną na gruncie związku z kobietą, jeśli sam się o to postarasz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...