Skocz do zawartości

Potrzebuję... więcej znajomych?


bolleek

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę mi ciężko już z tym.. Coraz częściej wydaje mi się, że zamiast powiększać się, moja liczba znajomych maleje.

Wnioskuję to po tym, że np. kiedy wychodzą gdzieś, nigdy po mnie nie zadzwonią, jak ja się nie odezwę, to nikt do mnie z Nich nie napisze.. Z tym wiążą się ogromne postanowienia w moim życiu - chcę się od moich aktualnych znajomych odciąć, żeby mnie nie krzywdzili, po gimnazjum (to już od września) chcę iść do internatu i do szkoły do WROCŁAWIA (a jestem z Zielonej Góry (lubuskie)), żeby tylko o nich zapomnieć, i żeby mnie nie ranili.. Możecie mi jakoś pomóc? Co w tym wszystkim siedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to ten czas, w którym Ci prawdziwi ujawnią się, a fałszywi odejdą. Pomyśl nad tym. A poza tym to, że po Ciebie nie dzwonią to nie koniec świata. ;) Szukaj nowego towarzystwa. Zmiana szkoły to bardzo dobry moment do tego typu 'operacji'.

Btw najlepiej z nikim nie być blisko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sheina

Wybierać, zmieniać jak trzeba odejśc i ...szukać nowych znajomości. Nic na siłe. Ważne, zebys czuł się dobrze. Tylko czasami my mamy w tynm sporączesc winy, nie zawsze to ktoś jest winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość paulinqa123

czasami jest tak że Ty po prostu widzisz wiecej rzeczy niz Twoi znajomi i przez to w pewien sposób sie od siebie oddalacie albo oni odbierają Cie w inny sposób.. wydaje im sie ze Cie znają a tak na prawde wcale tak nie jest, nie przemuj sie nimi... warto miec jednego przyjaciela a prawdziwego niż wielu a falszywych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bollek! głowa do góry;))) Moze próbuj szukac znajomych poza środowiskiem szkolnym. Wiele osób tak robi. Ja też kiedyś /kiedy to było, he he/ wolałam tak robic choc nie miałam problemów z tym ,aby mnie ludzie lubili. Zapisałam sie do harcerstwa(do drużyny starszo-harcerskiej) gdzie poznałam masę świetnych ludzi, chodziłam na siłownię, gdzie też było kilka sympatycznych dziewczyn i facetów, na basenie , w ognisku muzycznym również. Naprawdę jak się chce to można znaleźc wiele alternatyw.

Życie to ogrom możliwości i nie powinno się skupiac tylko na jednym źródle.

 

Pozdrówk i:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...