Skocz do zawartości

Pomocy!!! Ratusz, aparat, pociąg, bolesne wspomnienia


niki7575

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam dziwne sny. Opiszę dzisiejszy. Byłam w Poznaniu na rynku z dziewczynką z kolonii (przez długi czas miałam z nią bardzo bliski kontakt, kontakt urwał się dwa miesiące temu, a właściwie został przerwany przez jej ojca, który swego czasu także nie był mi obojętny, w tej chwili nie mam z nim kontaktu i już mieć nie będę. Bardzo chciałabym jednak odnowić przyjaźń z tą małą, mamy wiele wspólnego)

Pokazywałam jej ratusz i koziołki, chociaż koziołki były z innej strony, na wprost nas, a normalnie powinny być po naszej prawej stronie (stałyśmy w uliczce od strony kościoła farnego). Wokół ratusza były drzewa (z lewej strony), normalnie ich tam nie ma, na drzewach były liście, musiała więc to być wiosna.

Chciałam zrobić dziewczynce zdjęcie, ale aparat w pewnym momencie zrobił się gorący, wypadły z niego baterie, nie mogłam zrobić zdjęcia. Zrobiłam jej jednak zdjęcie komórką, potem w ręku trzymałam baterię (paluszek), bateria się jakby roztopiła.

Czułam, że to ostatnie spotkanie, było mi z tym źle, dlatego zapytałam dziewczynkę, czy jej ojciec zgodzi się, abyśmy mogły się jeszcze spotkać, powiedziała, ze tak.

Potem byłam na dworcu kolejowym, nie wiem gdzie miałyśmy jechać, wiem tylko. że czekała nas przesiadka w Jarocinie. Jakiś mężczyzna, miał na imię Karol powiedział, ze pociąg z Jarocina odjeżdża o 00.01 (minutę po północy), ja pytałam w godzinach popołudniowych, chyba około 17.00.

Potem byłam w pociągu, kupowałam bilet u konduktora, kupiłam też bilet na inny pociąg, którym miałam jechać, gdy się przesiądę. Nie pamiętam dokąd miałam jechać. W pociągu byli ludzie, siedzieli, prawie wszystkie miejsca były zajęte.

Potem jechałam w jakiejś misce nie wiem dokąd, mijały mnie samochody, uważałam, by nie spowodować wypadku, omijałam tez bodajże dwie przeszkody, chyba związane z robotami drogowymi.

Często śni mi się droga, którą idę lub jadę, ale nigdy nie wiem dokąd. To była szosa, czysta i gładka.

 

Czy ktoś z was może mi pomóc? Bardzo proszę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Varyvein

To bardzo skomplikowane sny, nie będę ich analizować tutaj po kolei, napiszę tylko co z tej analizy wynika (zajęłaby dwie strony A4 gdybym miała to opisywać).

Z dziewczynką jesteś nadal związana silnie emocjonalnie. Dlatego chciałabyś uwiecznić jej obraz w sobie, tęsknisz za nią, chciałabyś pamiętać o niej zawsze i być pamiętana. Roztopiona bateria i gorący aparat to sypanie się Twojego prywatnego życia i zarazem ostrzeżenie przed próbą kontaktu z tą dziewczynką (może ona Cię bardzo polubiła i Twoja obecność byłaby dla niej bolesna, bo z powodu jakichś czynników zewnętrznych musi się skupiać na czymś innym) jednak otrzymałaś zapewnienie we śnie, że ta dziewczynka o Tobie nie zapomni. Druga część snu i wszelkie drogi donikąd to zapowiedź jak i potwierdzenie obecnej sytuacji, że jesteś w życiu obecnie bez wyjścia. Trochę jak pasażer na gapę, bez pomysłu, co dalej robić. Utkwiłaś w martwym punkcie, a zycie gna do przodu. Chciałabyś się lepiej zorganizować, ale nie wiesz jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...