Skocz do zawartości

Po raz kolejny Sni mi sie trener tanca! POMOCY


malajka11

Rekomendowane odpowiedzi

tak więc jestem tu nowa i proszę o interpretacjesnu. a okolicznosci sa takie, zakochalam sie w starszym facecie ode mnie, jestm moim trenerem tanca, snil mi sie nie raz, kiedys snilo mi sie ze pocalowal mnie-tak jakos dziko, pospiesznie, pozniej na nastpeny dzien snil mi sie ze calowalismy sie namietnie i dluzej niz wczesniej ale ja ucielkam potem, przedwczoraj snilo mi sie zas ze rozmawialismy razem, i on mi mowil ze chciałby by ktos go lubil nie za to jak swietnie tanczy lecz za jego osobowosc za to kim jest a nie kim by mogł być, a ja byalm wtedy bardzo blisko niego i mu mowilam ze wiem o co mu chodzi i ze tez tak bym chciala, dzisiaj czyli w nocy snilo mi sie ze z nim tancyalm i byla jakas dziwna figura ze on niby na mnie lezał(wiem ze dziwne) i bylismy bardzo blisko siebie i powiedzial ze takiej sytuacji mu brakowało, i znow bylo blisko do pocałunku... on wygladał jakby tez tego chcial, a potem okazło sie nie byalm tego pewna ze MOZe kogos innego pocałował. Co te sny znacza ...jest mi ciezko dlatego prosze o pomoc bo chce sobie go raz na zawsze wybic z glowy ale przez to wsyztsko nie moge... Znamy sie od tylu lat...poznałam go i naprawde mi na nim zalezy ale mysle ze nie ma szans na to by cokolwiek sie wydarzylo... Pomożcie...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze te sny oznaczaja po prostu twoja fascynacje trenerem :) Zadnych ukrytych tresci. Chcialabys, aby cos trener czul do Ciebie, ale tego nie wiesz., sen pokazuje co ty chcesz, co ty czujesz i jakie masz potrzeby. Sama powiedzialas, ze sie zakochalas i to jest klucz. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wałsciwie to jestem w nim zauroczona ale wybijam sobie go z głowy, a wczesniej te sny o pocałunku to byly w czasie kiedy mi na nim nie zalezalo ... mimo wszytsko Dzięki

:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za taka dwoistosć:D ja tu uratowac sie od tego człowieka nie mogę:D naprawde caly czas sie staram, ale on nawet nie wie ze mi tego nie ułatwia:) najchteniej to rzucialbym sie w wir pozadania...ale zejdzmy do szarej rzeczywistosci i musze pozostac jego uczennica... chociaz w dirty dancing..;D A wczesniej to mi nie zalezalo ...wiec nie wiem skad takie sny byly :) ale juz wsyztsko sie zmienilo, i co tu zrobic ? Masz jakis pomysł by moj LUBY zakochał sie we mnie a sny urzeczywistniły sie ?[własnie powinnam sie uczyc do sprawdzianu ;D<-olac go ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ten gosc jest ok to powiedz mu prosto z mostu co myslisz i czujesz- zrozumie i cos razem wymyslicie.albo poszukaj sobie innego hobby. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w porzadku ale ...:D jest 12 lat starszy a ja jestem taka ze chyba bym mu nie spojrzala w oczy po tym... a lubie to robic wiec to by bylo cięzkie dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 wyjścia. Poszukać nowego trenera lub żyć z tym wszystkim i udawać, że wszystko jest ok. Może jeśli przestanies zo nim myśleć to przestanie ci sie snic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...