Jump to content

Atak lwa


Saccus
 Share

Recommended Posts

Miałem dzisiaj dziwny sen, otóż byłem koło szkoły (w ogóle dużo snów mam koło/w szkole, nie wiem czemu) i chciałem przejść gdzieś jakimś bocznym przejściem, idę i widzę po prawej stronie za siatką lwa, a po lewej stronie był murek i był on tak blisko siatki że jak przechodziłem to musiałem iść bokiem bo bym się nie zmieścił. I właśnie gdy wszedłem w przestrzeń między siatkę i murek lew skoczył na siatkę i chciał mnie zaatakować. Przestraszyłem się i chciałem przeskoczyć przez murek ale nie było miejsca więc się nie dało. I nie wiem czemu ale się położyłem na ziemi i siatka nagle zniknęła, lew mnie złapał za rękę i już myślałem że mi ją odgryzie i rzuci się na mnie a on tylko ją trzymał w pysku a potem puścił...

Wie ktoś jak to można zinterpretować?

 

Aha i lew trzymał tą rękę dość delikatnie, strasznie się zdziwiłem

Edited by Saccus
Link to comment
Share on other sites

Być może jest tak że masz jakiś problem, lew może symbolizować kogoś kto jest dla Ciebie autorytetem, ewentualnie kogoś kogo szanujesz, a może i się lękasz. Ale jego reakcja jasno dowodzi że twój strach jest nieco zbyt rozbudowany, w końcu on nie chce Ci zrobić krzywdy a jedynie nastraszyć. Niemal mam ochote powiedzieć byś posłuchał kogoś kto jest Ci życzliwy, a dla Ciebie może wydawać się zaborczy.

Link to comment
Share on other sites

Saccus ,być może w twoim pobliżu jest ktoś,lub to się wydaży w przyszłości ,lub jakaś sytuacja która jest z pozoru straszna,grożna ,lecz bądż czujny i nie obawiaj się tego co cię przeraża czy takie ci się wyda ,zazwyczaj " strach ma wielkie oczy" nic z pozoru nie jest takie jakie się wydaje ,jeśli się temu przyjrzeć ,a tak naprawdę to są obrazy z twojej podświadomości które kiedyś stłumiłeś i teraz wychodzą w snach ,w formie zakodowanej ,które ty najlepiej powinieneś zrozumieć.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...