Skocz do zawartości

Moja zmarła mama trzymała moje nienarodzone dziecko


joasiap2

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o interpretację snu. Troszkę mnie zmartwił, bo obecnie jestem w ciąży, a jedną ciążę już straciłam więc teraz jestem pewnie wszystkim przewrażliwiona.

Śniło mi się że urodziłam śliczną dziewczynkę. Poród odbył się w domu bez problemów. Potem dziecko trzymała moja mama, która nie żyje od 5 lat. Była ubrana na czarno, trzymała moje dziecko, nic nie mówiła, siedziała smutno. Przychodzili wszyscy z rodziny oglądać dziecko, a moja mama je trzymała i nikomu nie dała dotknąć. Troszkę mnie ten sen przeraził. Co może oznaczać? Czy mama chce zabrać do siebie moje nienarodzone jeszcze dziecko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja Ciebie pocieszę ... sny mają często odwrotne znaczenie a tak w ogóle to wysniłaś sobie to czego się właśnie boisz i tyle na temat...na tej zasadzie wszystko się opiera przyciągamy do siebie to o czym myślimy nieważne czy to dobre czy złe więc przestań się zamartwiać i pozbądź się lęków a wszystko będzie dobrze .Np wyobrażaj sobie przed snem że córeczka urodziła się zdrowa i wszyscy Ci gratulują i że wszystko jest w najlepszym porządku i uwierz w to po prostu wystarczy,może poczytaj trochę książek o pozytywnym myśleniu warto

ps.mama nie chce zabrać Twojego dziecka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sniło mi się jak byłam w ciąży że moja zmarła mama przyniosła koszyk z dziećmi kazała mi wybrać, wokól mnie stało dużo szarych postaci, gdy wybrałam dziecko mama niosla je na rękach, postacie się rozstapiły potem odeszly, bałam sie wtedy, że coś nie tak z moim dzieckiem, ale wszystko było w jak najlepszym porządku. Takie sny rzeczywiście mogą oznaczać coś przeciwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...