Jump to content

Śmierć Matki ?!

adaskow
 Share

Recommended Posts

Mam 18 lat, dzisiaj w nocy miałem dziwny sen . ; O Śniło mi się, że moja mama umarła ;( nie wiadomo w jakich okolicznościach, ale z tego co pamiętam to bardzo przeżywałem ( w śnie ) wszystko działo się na moich oczach. Rodzina nie była jakoś zbytnio przejęta tym faktem...

Bardzo poruszył mnie ten sen bo wychowuje mnie tylko mama i nawet rozryczałem się przez sen!

Z tego co wiem to już drugi raz w tym roku mam sen o tematyce śmierci własnej matki. Ostatni był jakoś w lutym. Śniło mi się wtedy, ze wracała bardzo późno z pracy. Czekałem na nią wypatrując ja przez szybke od frontowych drzwi. Okazało się, że już zrobiło się ciemno ja poszedłem do salonu i na nią nadal czekałem. Nagle przyjechała, lecz moje ciało zostało w salonie a ja widziałem całe zdarzenie zabicia mojej mamy. Wjechała samochodem pod garaż, wyszła z niego i podeszłą pod drzwi frontowe szukając kluczy, aż tu nagle jakiś gościu w jakimś samochodzie przejechał przez nasze ogrodzenie z przerażającą prędkością, wjechał w moja mamę i zaczał po niej jeździć samochodem, to bylo straszne, później co się okazało był jakimś seryjnym mordercą czy czymś takim i próbował się dostać do mnie do domu, bo wiedział, ze ja tam jestem...

Proszę o pomoc, jestem wręcz przerażony tym snem ;( !