Jump to content

DROGA ULICA


GABY
 Share

Recommended Posts

Może gdybym wcześniej tu napisała, to nie miałabym teraz kłopotów, a tak.... :((

 

Widzę przed sobą dwie rozwidlające się drogi (życiowe), które na końcu łączą się w jedną. Jedna z nich, ta z prawej strony, jest szeroka, krótsza, zielona i opromieniona słońcem, a przede mną idzie mój znajomy z pracy. Ja by nie iść za nim(boję się że się odwróci i mnie zobaczy że idę za nim), wybieram tą drugą drogę, po lewej stronie, biegnie na około i jest nieco węższa oraz ciemna przeraża mnie, w połowie tej drogi , chodź jeszcze jestem daleko widzę w cieniu drzewo bez liści, jest ciemno, droga jest długa i wąska - przeraża mnie samym widokiem i chodź wiem jak wygląda podążam w jej kierunku. Jednak po chwili ta droga się jakby urywa i idę zupełnie w innym kierunku ta jest b szeroka i słoneczna- biegnie po linii prostej (nigdzie już nie odbija).Idę nią bez emocji, jakbym niebyła pewna co mnie tam czeka. Ale po chwili słyszę, że ten znajomy idzie za mną , dogania mnie. Myślałam, że nawet nie powie mi "cześć", a on nawet zagadał :P. Idziemy dalej i rozmawiam on z lewej strony drogi. Aż w końcu mówię do niego, że się spoóźnimy na lekcje bo widzę szkołę przed nami- moją szkołę. Jest za 3 [15:57-58 min.], ale twardo twierdzę, że zdążymy. (nasze relacje są bardzo oziębłe). Idziemy do sali. Tam zasiadamy do jednej ławki, jednak już w trakcie zajęć opuszczamy ta małą i szara salę. ...

 

I co to może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

dla mnie, tak na "babski" rozum, dość łatwo zinterpretować ten sen... ale zapewne się mylę, bo zaznaczam nie mam doświadczenia w interpretacji snów.

Dwie drogi oznaczają zapewne wybór, ta po której idzie Twój znajomy, to droga, którą powinnaś pójść według mnie - może on coś zaproponuje, wyciągnie do Ciebie dłoń, może coś czuje? i jeżeli się zdecydujesz, to będzie dobry wybór, natomiast jeżeli odrzucisz jego propozycję, to gdy spotkacie się po pewnym czasie wasz kontakt będzie właśnie taki nie za bardzo miły, oddalicie się od siebie (nie wiem jakie są wasze relacje, dlatego tylko przypuszczam!), albo... ta ciemna droga może oznaczać też, że właśnie to on pomoże Ci wyjść z tej ciężkiej sytuacji, ale może nieświadomie, może zrobi coś na pozór nieznaczącego, a jednak odmieniającego coś w Twoim życiu.

Mam nadzieje, że chociaż trochę pomogłam, a tak w ogóle to całkiem ciekawy sen :)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki,

Mam ostatnio dziwne sny...ponieważ rozwiązują nasz wydział w pracy i nie bardzo wiem co mam dalej zrobić.

Ps. ten kolega właśnie dostał propozycje fajnej pacy w naszym zakładzie.

Jak sie okazuje ja złożyłam w tym samym wydziale co on, ale wciąż czekam na telefon... Ale pewnie ta druga droga z mojego snu oznacza że mnie się nie uda ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...