Jump to content

Pamiętnik przemeblowanie w pokoju


inez17
 Share

Recommended Posts

W bliskich odstępach miałam dwa sny. W pierwszym chłopak który mi się podoba czytał ukradkiem mój pamiętnik i go na tym przyłapałam wyrwałam mu go z ręki w wtedy się obudziłam. W drugim zrobił mi przemeblowanie w pokoju, z którego nie do końca byłam zadowolona ale było mi miło, że o mnie pomyślał. Czy to coś może znaczyć, mogę podać jeszcze więcej szczegółów tych snów bo były dość rozbudowane.

Link to comment
Share on other sites

Sen o czytaniu pamiętnika oznaczał, że ukrywasz się ze swoimi uczuciami przed tym chłopakiem. Zresztą, piszesz, że on Ci się podoba, więc z kontekstu rozumiem, że on o tym nie wie. Pamiętnik piszemy dla siebie, nie pokazujemy innym, a skoro go wyrwałaś mu z ręki, nie chciałabyś, aby wiedział, co myślisz. Uważasz, że zakochanie to coś, czego się nie powinno pokazywać - czy to dobrze, to już temat na Twoje własne refleksje.

Meble pokazują "ułożenie" Twojej psychiki. Generalnie to dom oznacza nas samych, ale podejrzewam, że mieszkasz z rodzicami i w tym wypadku Ciebie symbolizować będzie to konkretne pomieszczenie, to najbardziej Twoje. Skoro jednak nie jesteś zadowolona ze zmian, które ten chłopak mimowolnie wprowadza w Twoje życie, powinnaś zastanowić się, co dokładnie Ci zgrzyta w Twojej sytuacji - co to dokładnie jest, nie wiem. Opis mi tego akurat nie mówi, być może bardziej szczegółowo można by to zinterpretować, gdybyś napisała na przykład, JAKIE meble poprzestawiał w śnie - symbolizowałyby wtedy pewne aspekty Twojego życia.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

No ten pokój po tym przemeblowaniu był trochę jakby to określić wieśniacki. Generalnie chyba wszystko było inne, albo przynajmniej miało inne ułożenie. Centralnie pod oknem miałam łóżko a nad nim była jedna długa półka (taka wisząca) (rozciągała się nad całą powierzchnią łóżka) (A łóżko nie było małe, tylko taki jakby narożnik) . Ściany były beżowe i na górze miały jakieś różowe wzroki (to była tapeta ) przypominała mi tapetę jaką miałam w pokoju gdy byłam młodsza. Jakby z tym pokojem miałam swoją łazienkę i wszystko w niej było powyrywane (nie wiem skąd, ale w śnie wiedziałam, że nie dokończył bo nie zdążył ) i byłam lekko wkurzona skoro kibel i wanna leżały gdzieś tam sobie luzem. To pamiętam najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

Toaleta to życie intymne, więc skoro w śnie była zupełnie nie do użytku, to zgadnij, co mam do powiedzenia na ten temat ;) A poważnie, to dla mnie to oznacza całkowity chaos hormonalny, ciągłe podniecenie, taki kociokwik, który wprowadził zamieszanie w dotychczasowe życie - czyli nic negatywnego, zależy jak na to patrzeć zresztą. To niedokończenie sugeruje, że po prostu chciałabyś, by zaszło coś więcej - niekoniecznie zbliżenie fizyczne, a po prostu bliskość emocjonalna.

 

Ale mam wrażenie, że czujesz, że obiekt westchnień to nie do końca to, ale może po prostu zbyt słabo go nadal znasz. Tak więc, zachęcam do większej śmiałości, może Wam wyjdzie bycie ze sobą :) Życzę powodzenia! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...